Nauda talpinant straipsnius bloguose

Nauda talpinant straipsnius bloguose

Nauda talpinant. Kiekvienas mūsų žino informacijos ir, kad be jos nebus įmanoma įgyvendinti tai ko norima. Pavyzdžiui, nepakanka verslininkui tik to, kad jis panorėjo susikurti internetinį puslapį prekybai. Taip, sumanūs verslininkai gali susikurti, bet reikia sutikti su tuo, kad sukurtas internetinis puslapis dar nereiškia sėkmės. Sėkmė ateina tada kai verslininkai dirba savo darbą, kurį išmano, o kitiems perleidžia tuo, kuriems negaišta laiko. Bet deja, verslininkai yra visur verslininkai. Jie prisiskaito straipsnių apie seo tekstus, kad jie padeda įgyvendinti tam tikrus tikslus internetinėje erdvėje ir puola patys rašyti.

Nauda talpinant

nauda talpinant

Suprantama, kad neraštingų verslininkų Lietuvoje nėra, visi gabūs, todėl ir parašyti vieną kitą tekstą apie savo paslaugas galėtų, jei ne vienas, bet… Verslininkai niekada negaišta laiko jei mato, kad jų vykdoma veikla neduos naudos, todėl vienas kitas straipsnis jiems taip pat neduoda norimos naudos, per mažai ir tekstų ir laiko rašymui. O internetinis puslapis kaip buvo nežinia kur paieškos vietoje, taip ir nepajudėjo net ir po straipsnių patalpinto nemokamame bloge.

Verta atkreipti dėmesį

Naudinga žinoti,  o gal ir prisiminti, kad nemokamų blogų ir talpinimų į juos nebūna. Taip, reikia sutikti, kad dabar yra jų labai daug, bet gi Jūs nesate garantuoti, kad po metų nuorodos iš Jūsų straipsnių neišnyks. Arba, blogo administratoriai su Jumis susisiekę nepaprašys mokesčio už nuorodų aktyvavimą.  Taigi, nemokamose paslaugose yra visokių peripetijų ir paslėptų paslaugų, iš kurios naudą gaunate ne Jūs.

Toliau skaitykite straipsnius ir kaip efektingai jie veikia Jūsų verslo puslapį į kurį atliekamas nukreipimas. Kad blogas yra matote ir Jūs patys, bet kokios to blogo galimybės, kokie techniniai pajėgumai, apie tai nesusimasto nė vienas klientas. Atmintina, jei blogas yra sukurtas ir egzistuoja vos pirmi metai tikėtina, kad iš jo naudos bus kaip iš kumelės… Nuliniai puslapiai neturi resursų Jūsų atgalinių nuorodų palaikymui, todėl keldami į nemokamus blogus savo unikalius straipsnius Jūs stiprinate tik patį blogę, bet ne savo puslapį.

Taip pat skaitykite:

 

Kita kalba jei blogai turi taip vadinamus vidinius resursus, nes jie veikia ne pirmi ir antri metai, todėl patalpinus į juos straipsnį naudą galima pajusti kone kitą dieną. Bet deja, tokių blogų nemokamų nebūna. Juos tenka susikurti patiems ir taip pat stiprinti kaip ir norite stiprinti savo asmeninį puslapį. taigi, kam Jums kelti jau du puslapius jei galima likti tik prie savo?

Kokybė

Straipsnių talpinimas į kokybiškus blogus ar katalogus yra tik iš dalies naudingas. Jei puslapis bus primityvus, jame nebus įkelta pakankamai informacijos vartotojui, galima jį stiprinti nestiprinus, jokios naudos iš to nebus. Todėl kaip namui pamatai, taip ir Jūsų internetiniams puslapiui yra labai svarbus pagrindas – vidinė puslapio būklė. Jei puslapio viduje bus daug šiukšlių, tai gerų rezultatų tikėtis neverta.

Straipsniu talpinimas – SEO.itturas.lt

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.