Nuo ko prasideda SEO tekstų rašymas

Nuo ko prasideda SEO tekstų rašymas

Nuo ko prasideda SEO tekstų rašymas. Akivaizdu, kad toks klausimas kyla panašias paslaugas teikti nusprendusiems. Mokytis niekada nėra vėlu, tačiau vieni nori itin greito rezultato ir deja, tai būna mažiau gabumų rašyti turintys ar lietuvių kalbos pamokas mokykloje praleidinėję jaunuoliai.

Nuo ko prasideda SEO tekstų rašymas

Nuo ko prasideda SEO tekstų rašymas

Akivaizdu, kad ne visi yra beviltiški rašytojai, tokie kaip mes 🙂 Kitus „rašome” patys neturėdami žurnalistikos bakalauro ar net magistro laipsnio. Ir kas svarbiausia, jo turėti ir nėra aktualu. Taip, žinios visada praverčia ir padeda susiorientuoti rašant net ir pačius sudėtingiausius tekstus, tačiau žurnalistika ir SEO šiek tiek prasilenkia savo tikslais. Gal dėl šios priežasties jaunuoliai mokėsi rašyti vangiai. Todėl tai, kas jaunuoliams ankščiau atrodė gyvenime nereikalinga, kai kuriems taip galvojusiems šiuo metu „atsisuko Australijos aborigenų bumerangu”. Tik svarbu vėliau, nei niekada, turėtų šiuos žodžius patvirtinti SEO tekstų rašytojai, kurie sugebėjo vėliau išmokti sunkesniu, praktiniu keliu, nei tai galėjo padaryti nemokamai, kai sėdėjo progimnazijos ar gimnazijos suole. Tikėtina, kad šie specialistai pilnai išmano savo darbą ir žino nuo prasideda SEO tekstų rašymas. Naujokai neturėtų išsigąsti, tai nėra sudėtinga, tačiau be praktikos, visada – sunkiau.

  • Temos parinkimas;
  • Raktinių frazių surinkimas pagal temą;
  • SEO teksto struktūros sukūrimas. Pradžioje gali kilti mintis „pasukčiauti per netyčia”. Kai kurie naujokai galvoja, kad sėdai, kilo mintis, idėja, tema ir rašai, rašai, rašai, o po to stebi kas vyksta. Tikėtina, kad per tokį savamokslį rašymą yra praėjęs ne vienas SEO tekstus rašantis be specialaus žurnalistikos mokslo.

Naudinga pasidomėti:

Raktinių frazių surinkimas rašant tekstus

Tik pradėjus rašyti SEO tekstus ir galvojant, kad jei mintys liejasi laisvai galima „spausdinti” kiek nori. Ne. Tokia situacija buvo įmanoma prieš kokius 5-7 metus. Dabartiniai tekstai yra rašomi ne tik paieškos sistemų algoritmui (SERP), bet ir panašios informacijos ieškantiems. Todėl tik robotų/botų „pamaitinti sausai” nepavyks. SEO tekstai privalo būti rašomi su informacine žinute skaitytojui, būsimam vartotojui ar pirkėjui. Neturint įgūdžių tai padaryti itin sunku, kas reikalauja ne tik rašyti, bet ir žinoti ko vartotojai ieško, kokias raktines frazes veda paieškos laukeliuose tam, kad gautų atsakymą į savo klausimą. Todėl, jei Jūsų SEO tekstu rasymas neturės informacijos norintiems sužinoti ką nors svarbiau, paieškos algoritmas ją gali traktuoti kaip nenaudingą. Tik minčių „iškratymas” į internetinę erdvę neduos jokios naudos.

Kur dedami SEO tekstai?

Mokamai ar nemokamai SEO tekstai yra talpinami kataloguose kokybiškų atgalinių nuorodų sukūrimui. Tačiau naudinga atminti, kad talpinti į kitus savo intelektinę nuosavybę – SEO tekstus nesukūrus savo vidinio blogo verslo svetainėje – nėra naudinga. Kokybiški tekstai praranda vertę patalpinus į katalogą nežinant talpinimo grandinės ir sekos. Vien patalpinimas duoda naudą, taip, bet tik minimalią, reikalinga schema – planas. Su vienu patalpintu SEO tekstu gausite atgalinę nuorodą, kuri turės vertę, bet neturės resursų pakelti Jūsų verslo svetainės į norimą poziciją. Vidinis svetainės blogas yra kaip pamatas namui, nekokybiškas – verčia išlaidauti itin daug „taisant/remontuojant”. Neskaičiuojate, prašom, papildysite sąskaitas tų, kurie nori paimti… 🙂

Taigi, kaip jau supratote, SEO tekstų rašymas prasideda nuo temos parinkimo arba klientų užsakymo ir raktažodžių surinkimo naudojant vieną iš pagrindinių Google įrankių: https://ads.google.com/intl/lt_lt/home/tools/keyword-planner. Taip, yra daugybė įrankių, bet įrankis, kuris jau yra suskaičiavęs užklausimų kiekį pagal frazes gali būti naudingiausias ne tik pradedant. Jis yra nemokamas, tereikia užsiregistruoti naudojant gmail.com el. pašto paskyrą.

SEO.itturas.lt

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.