Kokia nauda talpinti straipsnius į nulinius katalogus?

Kokia nauda talpinti straipsnius į nulinius katalogus?

Kokia nauda talpinti straipsnius. Straipsnių talpinimas dėl SEO naudos išpopuliarėjo iki aukštumų. Tačiau naujas ar senei veikiantis internetinis verslas vis dar lipa ant pirmo ar to pačio grėblio, užsisako talpinimo paslaugas į katalogus, kuriuose „nėra gyvybės“, galinčios suteikti naudą ir straipsnius patalpinti užsakiusiems. Kam rinkti nuorodų skaičių jei jose nėra kokybės? Kainuoja pigiau? Tad kam mokėti, jei nėra naudos užsakovui, tik veiksmas ir investicija į vieną pusę?

Kokia nauda talpinti straipsnius

Kokia nauda talpinti straipsnius

 

Jei daug skaitėte, daug domėjotės kaip vyksta SEO straipsnių talpinimo procesas ir kokią naudą tai duoda turėjote suprasti, kad yra niuansų, kurie akivaizdžiai leidžia suprasti, kad vienas patalpintas straipsnis į nekokybišką katalogą generuoja 1 nekokybišką atgalinę nuorodą. Todėl tokių galite kurti, kad milijoną, bet kokiu atveju liksite už nugaros tų, kurie turi vos 10 ar 100K nuorodų. Tai yra vadinama nuorodų kokybe, nes tokia talpinimo strategija yra orientuota ne į kiekį, bet kokybę. Tam, kad turėti nuomonę kaip tai veikia ir teikti kokybiškas paslaugas reikalingos ne tik teorinės žinios iš Google blogo, bet ir praktika, kuri skaičiuojama ne mėnesiais, bet metai. Todėl užsakovai, kurie nežino kokiais įrankiais galima patikrinti katalogo lygį neretai perka talpinimui ne straipsnius, bet kainą. Net ir 3 eurai straipsnio parašymui ir 4 + PVM yra per didelis mokesti iš veiksmo, kuris naudos neduoda. Negaunant jokios naudos iš straipsnių talpinimo reiškia tik vieną, kad užsakovas išleidžia ne tik savo lėšas be reikalo, bet dar ir gaišta savo laiką derindamas norimus pasiekti tikslus.

Naudinga pasidomėti:

Kur talpinti SEO straipsnius

Kur patalpinti savo rašytą ar parašytą SEO tekstų rašytojų straipsnį sprendžiate Jūsų patys. Yra posakis, o kaip parduosi dramblį, jei nei valgyti gamina, indų plauna ir namų netvarko. Susigundę pigiai patalpinti straipsnį gauna tikrą dramblį ne tik su straubliu, bet ir didelėmis ausimis. Nors užsakovų tikslas toks nebuvo. Jie per Google įrankių platformą https://ahrefs.com/backlink-checker gali matyti augantį nuorodų skaičių, tačiau ne visi įsigilina ką reiškia tie nuliukai ar neženklūs skaičiai. Taigi, kaip jau teko išsireikšti, kad perkant riestainio skylę, tokią naudą ir gaunate užsimerkę dėl kiekio ir pigiai. SEO klausimai sprendžiami ne taip ir ne taip greitai kaip žada Jums straipsnių talpintojais pasivadinę. Taip, SEO straipsnį jie patalpins, bet vėl grįžtame bumerangu atgal prie klausimo, kokia iš to nauda Jums?

Ieškote kokybės, norite sustiprinti naujai sukurtą verslą ar sugrąžinti pozicijas senei veikiančiam internete, rinkitės ne kiekybę, bet kokybę. Milijonas prastų atgalinių nuorodų negarantuoja aukščiausių rezultatų, nes pirma vieta reikalauja ne tik žinių, bet ir praktikos.

SEO.itturas.lt

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.