Įtempiamų lubų kaina – privalumai, montavimas

Įtempiamų lubų kaina – privalumai, montavimas

Įtempiamų lubų kaina. Remontuojant ar įrengiant namus, dėmesį reikėtų skirti ir luboms. Nors gana retai pakeliame akis, lubos yra labai svarbios bendram patalpos vaizdui – interjerui. Štai kodėl pastaruoju metu itin populiarios yra įtempiamos lubos. Tačiau jų įrengimas vis dar kelia daugybę klausimų: manoma, kad įtempiamos lubos kainuoja daug, todėl yra labai brangus sprendimas. Kad jas ne visur galima montuoti ar kad jos būtinai turi blizgėti. Tačiau svarbu prisiminti faktą, kad įtempiamų lubų kaina yra kur kas mažesnė už esama alternatyvas Lietuvoje. Paneikime visus šiuos mitus!

Įtempiamų lubų kaina

Įtempiamų lubų kaina

 

Kiek kainuoja įtempiamos lubos?

Remonto ir lubų apdailos kainos visada buvo aktualios, o besikeičiant ekonominei situacijai jos tapo dar svarbesnės. Rinkoje vyrauja nuomonė, kad įtempiamos lubos kaina LubuMenas.lt labai skiriasi nuo tradicinės lubų apdailos dažant, kabinant gipso kartono lubas. Vis dėlto reikėtų įvertinti visus aspektus: lubas dažant kainuoja ne tik dažai, reikia lubas lyginti, dažnai ir tinkuoti, glaistyti, o tad bendra darbų ir medžiagų sąmata nėra tokia jau maža. Išleidžiant daugiau pinigų sugaištama ir nemažai laiko. Kvadratinis metras įtempiamų lubų kainuoja nuo dešimties eurų, jei rinksitės paprastą baltą variantą. Už įmantresnes lubas abiem atvejais teks susimokėti daugiau. Tačiau įtempiamų lubų kaina bus ženkliai mažesnė už aukščiau išvardintas alternatyvas dažant ar kabinant gipso kartoną.

Naudinga pasidomėti:

Kokiais privalumais pasižymi įtempiamos lubos?

Šį įtempiamų lubų sprendimą tiek namų, tiek komercinių erdvių interjerui dizaineriai dažnai renkasi ne tik dėl mažos jų kainos, bet ir dėl plačios spalvos paletės, skirtingų faktūrų ir galimybės kurti unikalius apšvietimo sprendimus. Iš tikrųjų LubuMenas.lt estetika yra vienas ir įtempiamų lubų privalumų – kitais apdailos metodais išgauti blizgaus lubų paviršiaus nepavyks, o jis puikiai pasitarnauja kuriant erdvės įspūdį. Tad peršasi išvada, kad ne visais atvejais užsakovų sprendimus lemia nedidelė įtempiamų lubų kaina.

Tačiau įtempiamas lubas verta rinktis ne tik dėl jų išvaizdos. Visų pirma, jų įrengimas yra greitas ir praktiškas, kas neįtakoja kainos. Senųjų lubų nebereikia pernelyg daug tvarkyti, nes visi netobulumai ar brokas yra tiesiog paslepiami. Įtempiamų lubų už nedidelę LubuMenas.lt kainą įrengimas yra greitas ir gana paprastas, išvengiama nemalonių statybinių dulkių. Be to, šis sprendimas ilgaamžis ir gana universalus – šias lubas galima naudoti daugeliu atvejų. Štai kodėl įtempiamų lubų kainą LubuMenas.lt neįtakoja sprendimams pasirenkant.

Įtempiamos lubos kaina kartais gali ir yra brangesnis pasirinkimas sprendžiant sudėtingus klausimus: sienų nelygumus, kampų skaičių ir kitų objektų slėpimą. Tačiau prisiminkite, kad įtempiamos lubos už mokamą kainą suteikia papildomą apsaugą nuo užliejimo ir besikaupiančių dulkių. Žinoma, tai nėra pagrindinė ant lubų tempiamos plėvelės funkcija, tačiau kartais ji gali padėti išgelbėti brangiai kainuojančius daiktus nuo užliejimo vandeniu.

Įtempiamų lubų montavimas

Nors šiuolaikinės technologijos užtikrina paprastą ir greitą tokių lubų įrengimą, reikėtų darbus patikėti tik LubuMenas.lt profesionalams. Internete galima rasti įvairių nuotraukų su nepavykusiais darbais, kai lubų medžiaga susiraukšlėja, išsitempia ten, kur neturėtų, sutrūkinėja ir panašiai. Nerizikuokite mokėdami nedidelę kainą už darbus, kurie gali nuvilti. Patikėkite darbus tikriems profesionalams – greitai galėsite džiaugtis gražiais namais ir ilgaamže lubų apdaila neišleisdami pinigų per daug.

Įtempiamų lubų kaina tiksliai – po nemokamos konsultacijos

Kaip buvo galima pastebėti, praktiškiems sprendimams įtempiamų lubų kaina netrukdo priimti geriausią sprendimą. Tikslią įtempiamų lubų kainą sužinosite tik nemokamos konsultacijos metu su LubuMenas.lt specialistais. Tad nespėliokite, susisiekite ir sužinokite tiksliai kiek gi kainuos Jūsų įtempiamos lubos.

Kontaktai

Adresas: Kalvarijų g. 125, Vilnius

Telefonas: +370 647 47647

El. paštas: info@lubumenas.lt

Interneto svetainė: Lubumenas.lt

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.