Straipsnių talpinimas

SEO straipsnių talpinimas. Mūsų nurodytos kainos yra vienkartinės, be jokių abonentų ir gudrybių bei pririšimo. Taigi, parašytuose ir unikaliuose mūsų straipsniuose įkeltos nuorodos yra „Dofollow“ neribotą laiką.

SEO straipsnių talpinimas

seo straipsnių talpinimas

Klientų SEO straipsnių talpinimo kaina mažėja priklausomai nuo užsakymo dydžio. Pavyzdžiui, 100 straipsnių talpinimo planas gali kainuoti 3 ar net 2 eurus + PVM už 1 talpinamą vienetą jei paslaugos yra tęstinės. Todėl visada daugiau reiškia pigiau.

MĖGĖJAMS
Rekomenduojama naujai sukurtų internetinių puslapių stiprinimui internetinėje paieškoje 

1 straipsnio parašymas (iki 350 žodžių) ir talpinimas – 10 EUR su PVM.
Nuo 10 straipsnių + talpinimas – 9,5 EUR su PVM.
Nuo 30 straipsnių + talpinimas – 9 EUR su PVM.
Nuo 100 straipsnių + talpinimas – 8 EUR su PVM.

PAŽENGUSIEMS
Rekomenduojama internetiniams puslapiams, kurie jau suindeksuoti ir turi didesnį autoritetą internetinėje paieškoje, nei nulinis.

1 straipsnio parašymas (iki 350 žodžių) ir talpinimas – 14 EUR su PVM.
Nuo 10 straipsnių + talpinimas – 13 EUR su PVM.
Nuo 30 straipsnių + talpinimas – 12 EUR su PVM.
Nuo 100 straipsnių + talpinimas – 11 EUR su PVM.

PROFESIONALAMS
Rekomenduojama aukštą PR ir autoritetą internetinėje erdvėje turintiems internetiniams puslapiams.

1 straipsnio parašymas (iki 350 žodžių) ir talpinimas – 18 EUR su PVM.
Nuo 10 straipsnių + talpinimas – 17 EUR su PVM.
Nuo 30 straipsnių + talpinimas – 15,5 EUR su PVM.
Nuo 100 straipsnių + talpinimas – 14 EUR su PVM.

Suprantama, kad kils aibė klausimų: kas talpins, kur talpins ir kokie tie blogai ar tinklaraščiai? Jūsų žiniai, pagal pasirinktą planą, blogas bus parinktas atitinkantį Jūsų internetinio puslapio lygį, tai yra, straipsnis su nuoroda bus patalpintas SEO aukštesnio lygio tinklaraštyje, nei yra Jūsų svetainė.
Ar turėsime tokio lygio blogų, kurių lygis atitiktų ir viršytų Jūsų internetinį puslapį?
Nėra tokių lūkesčių, kurių mes negalėtume viršyti.
Taigi, Jūsų internetinė svetainė stiprės ir augins autoritetą paieškos sistemoje po kiekvieno tokio atlikto straipsnio talpinimo su nuoroda.

Straipsnių talpinimas

straipsniu talpinimas

Internete vis dažniau galime pamatyti siūlomas įvairias paslaugas susijusias su SEO darbais. Viena iš jų – SEO straipsnių talpinimas bloguose, tinklaraščiuose ar internete. Jeigu apie straipsnių rašymą žino daugelis, apie jų talpinimą žino ir supranta kas tai – nedaug. Dažnai susimąstoma kam ši paslauga gali būti naudinga ir kur ją užsakyti, kai subręsta sprendimas dėl internetinio puslapio optimizavimo paieškos sistemoms. Visa tai susižinoti nėra sudėtinga. GOOGLE – visagalis, todėl suvedus ieškomos temos užklausimo frazę „SEO straipsnių talpinimas“, paieškos sistema, Jums automatiškai pateiks begales internetinių puslapių ir blogų, kuriuose galima susipažinti su šia paslauga ir suprasti, kam ji yra skirta ir naudinga.

Pirmiausia, derėtų pristatyti straipsnių katalogus. Tai speciali vieta interneto svetainėje, kurioje galima talpinti parašytus straipsnius ar informaciją apie paslaugas arba produktus perteikiančius tekstus. Tokie katalogai gali būti tiek mokami, tiek nemokami. Dažnai pasirenkamas pastarasis būdas, nes norima sutaupyti šioms paslaugoms, nes dažnam kyla klausimas, o kam mokėti, jei galima nemokamai? Kuris būdas geresnis atsakyti nėra paprasta. Kartais mokamas straipsnių katalogas atneš daugiau naudos, o kartais toks pats rezultatas bus pasiektas talpinant į nemokamą. Verta paminėti svarbų faktą – daug kas priklauso ir nuo pačio straipsnio ar teksto. Kuo jis kokybiškesnis ir įdomesnis, tuo daugiau dėmesio sulauks, kas atneš sėkmę ir Jums. Dažnai kartu su talpinimo paslaugomis užsakomos ir straipsnių rašymo paslaugos. Šiuo atveju patarimas tik vienas: jeigu mokate puikiai rašyti, tai galite imtis šio darbo ir tuomet bus tik užsakomas SEO straipsnių talpinimas, tačiau jei su rašymu kils nesklandumų, tai verčiau patikėkite šiuos darbus specialistams. Į klausimą, o kas nesklandaus SEO straipsniuose gali būti, jei imi ir parašai? Viskas labai paprasta. Jei žinote visas GOOGLE paieškos sistemos naujienas ir turite pilną informaciją kaip privaloma dėlioti SEO tekstą, tada sveikiname, Jūs tikrai daug žinote. Bet, jeigu nežinote smulkmenų ir visų SEO taisyklių, mielai kviečiame užsisakyti profesionalius ir kokybę atitinkančius straipsnius, kurie galėtų kainuoti nuo 5 EUR už vienetą.

straipsnių talpinimas

Kokia atsiranda ir gaunama nauda iš straipsnių talpinimo? Jei straipsniai bus talpinami puslapyje, bus gerinamas Jūsų interneto svetainės žinomumas, tokiu būdu yra pritraukiami potencialūs pirkėjai. Talpindami į blogus ir tinklaraščius, Jūs gaunate ir atgalines nuorodas, kurios praverčia tuomet, kai tikslas – pakilti į paieškos sistemų aukštumas ar net TOP 1 poziciją. Be to paieškos sistemose randamas straipsnis su reikiama informacija padės pasiekti geresnių rezultatų, nei užsakoma reklama tinklapių antraštėse, kur reklamų ir reklamėlių mirga marga ir užėjus į tokią svetainę nesinori į tokias net žiūrėti ir dėl to gaišti savo laiką. Dažnai ji kainuoja brangiai ir bus matoma interneto vartotojams nustatytą laiką, kuris tikrai nebus ilgas, o dėl rezultatų galima ir pasiginčyti. Lyginant su straipsnių katalogu, būtina paminėti, kad būtent juose straipsniai bus talpinami ir pasiekiami vartotojams visą katalogo gyvavimo laikotarpį. Kartais išimtinais atvejais sutariama dėl terminuoto laiko, tačiau tai itin reti atvejai, o ir rasti tokius, kuriuose talpinimo laikas ilgas, nėra sudėtinga.

Visi žinome, kad interneto svetainė be teksto ar straipsnio yra nieko verta. Taigi, ir straipsniai, kurie pristato tam tikras paslaugas ar prekes yra būtini, tačiau vien juos parašius naudos nebus. Juos būtina tinkamai suredaguoti ir patalpinti į tam skirtą erdvę. Tik tuomet juos suras skaitytojai, kurie ir yra Jūsų būsimieji ir potencialūs klientai.

Puslapio autoritetas – PR

Papildomai reikėtų atkreipti dėmesį, kad dažnai, straipsnių talpinimo paslaugos yra įkainojamos ir progresiškai kainos kyla pagal puslapio PR (Page Rank). Nereikėtų pririšti naudą prie blogo ar tinklaraščio turimo PR, nes naujausiais duomenimis, GOOGLE paieškos sistemoje ketinama visiškai atsisakyti internetinių puslapių lyginimo pagal PR‘ą. Be to, dauguma specialistų žino, kaip neidedant daug pastangų, vieną ar kelis puslapių PR užkelti į tam tikrą aukštį, o ir dofollow ar nofollow iš jų daromi linkai taip pat nuspėti sudėtinga. Kam naudingas PR6 ar net 10, jei daromas nofolow nukreipimas? Pastebėję tai ir perpratę gudrybių sistemą, GOOGLE pradėjo leisti savo algoritmų seką ir tikrinamus prioritetus. Todėl GOOGLE, siekdama naujausių sprendimų ir geriausių rezultatų, pagal ką jau yra pradėti ar ateityje gali būti lyginami ir į sąrašo pozicijas dėliojami internetiniai puslapiai – PA (Page Authority) ir DA (Domain Authority), didesnis nei nulis lankomumas bei iš didesnį autoritetą turinčių puslapių ir blogų su tinklaraščiais ateinančių kokybiškų nuorodų. Naujausios Google taisyklės nebeklasifikuoja ir nebeskirsto puslapius pagal PR. Naudinga žinoti, kad skelbimuose, kuriuose siūloma talpinti SEO straipsnius į aukščiausią PR turinčius puslapius yra jau senei pasenusi informacija. Daugiau sužinoti galima čia: internetinių puslapių autoritetas.

Straipsnių talpinimo paslaugos pastaruosius kelerius metus užkariavo internetą. Tai tapo taip paprasta ir greita išnaudoti visas esamas galimybes tam, kad pritraukti lankytojus. Be to, tai investicija, kuri reikalauja minimalių išlaidų, bet duoda maksimalią naudą. Todėl tokios paslaugos ir toliau populiarėja.

Atgalinės nuorodos ir jų talpinimas

Tikėtina, kad domintis SEO paslaugomis radote informacijos ir apie atgalines nuorodas. Atgalines nuorodos – iš kitų internetinių puslapių, tinklataščių, informacinių šaltinių ar katalogų gaunamos nuorodos į Jūsų verslo ar informacinį puslapį. Privalu žinoti, kad atgalinės nuorodos privalo būti kokybiškos, išlaikant visas paieškos sistemose informacijos talpinimo taisykles bei kokybę, todėl nuorodų talpinimas neturėtų tapti „manjakišku“ veiksmu, tai yra, rekomenduojama nuorodas talpinti saikingai, išlaikant natūralumą, kad Jūsų veiksmai ir nuorodos nebūtų įvardinti ir pažymėti kaip „spam‘as“.
Mes siūlome kokybiškas atgalines nuorodas iš didelio tinklaraščių sąrašo, kuriuose galima patalpinti ne tik Jūsų straipsnį, bet gauti ir kokybiškas atgalines nuorodas, kitaip dar vadinamais – „backlink‘ais“.
Jei domitės panašia informacija ir gaunama iš nuorodų talpinimo nauda, tokiu atveju Jums naudinga žinoti, kad atgalinių nuorodų nauda pasirodo ne iškart po straipsnių su nukreipimais patalpinimo bloge. Jų nauda tampa apčiuopiama ir pastebima tik po kelių mėnesių, tai yra, praėjus apie 1,5 – 2 mėnesiams. Būtent po tokio laikotarpio visą mūsų nuorodų talpinimo atliktą darbą patvirtins ir įvairūs įrankiai, kuriuos naudoja SEO specialistai. Pasidomėję ir patys galite juos rasti, vienas iš įrankių galėtų būti MOZ‘as.
Vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad nuorodų ar SEO straipsnių talpinimas nėra nemokamas. Turėtumėte suprasti, kad išlaikyti informacinę bazę iš savo kišenės tik dėl naudos Jums nebūtų protinga, taip elgtis negalėtų sau leisti net Caritas. Tačiau, įdomu pastebėti, kad atsirado siūlančių atgalines nuorodas talpinant nemokamai. Minimu atveju siūloma atsiųsti unikalų straipsnį apie produktą ir Jūsų straipsnis su atgalinėmis nuorodomis bus patalpintas visiškai nemokamai. Taip, viskas lyg ir šaunu, žodis „nemokamai“ veikia, tik, jei neperskaitoma „straipsnių talpinimo taisyklės“ skiltis ir nesusipažįstama su taisyklėmis, kurios dažniausiai sako, jog nuorodų ar straipsnio aktyvumas bus panaikintas po kelių mėnesių. Taigi, jei po straipsnio patalpinimo su atgalinėmis nuorodomis nauda pradedama gauti tik po kelių mėnesių reiškia, kad laiko džiaugtis patalpintu straipsniu, rezerve Jūs turite tik tuos kelis mėnesius, kol dar negaunate iš to jokios naudos, tik gerą savijautą, jog straipsnį patalpinote nemokamai. O kas vėliau? Nuspėti nėra sudėtinga, greičiausiai, kad aktyvumo pratęsimas gali būti įkainotas tam tikru piniginiu mokesčiu ir nemokamas produktas „netikėtai“ taps mokamu arba, nesutikus ir nesumokėjus nurodytos sumos, Jums teliks galimybė riebiai nusikeikti dėl sugaišto laiko, negauto rezultato ir neįgyvendintų lūkesčių.
MB IT turas siūlo atgalines nuorodas neribotą laikotarpį, patalpinant Jūsų straipsnį su nuorodomis į puslapį N laikotarpiui, be jokių funkcijų aktyvus/neaktyvus.

SEO straipsnių talpinimas internete privalo būti suderintas ir su kitomis SEO paslaugomis. Vien tik straipsnių talpinimu internete aukščiausių rezultatų pasiekti nepavyks. Pavyzdžiui, namo pamatas yra pagrindas, o Jūsų pagrindas internete yra kas, tikrai taip –  svetainė. Tik susitvarkę savo internetinį puslapį galėsite tikėtis naudos ir iš SEO straipsnių talpinimo internete.

Straipsnių talpinimo kaina?

Viršuje jau matote mūsų straipsnių talpinimo kainas bet, visada yra bet… Siūlome pasidomėti straipsnių talpinimo kainomis ir mūsų skyrelyje „Akcijos”. Vieni siūlo talpinti nemokamai, įtraukdami sumą į straipsnių rašymo paslaugą. Kiti siūlo SEO straipsnius talpinti už 4-5 eurus + PVM. Gali būti, kad mūsų puslapyje apsilankėte ne atsitiktinai, o sutapęs pasiūlymas su Jūsų poreikiais gali padėti sutaupyti ne tik lėšų. Bet, jei atsiųsite atskirą užklausimą paslaugų atlikimui, mes visada pateiksime išskirtinį ir geriausios kainos pasiūlymą Jums. Tad straipsnių talpinimas ir kaina bus ne tik patrauklus pasiūlymas, bet ir naudingas verslui, pardavimams!

Talpinimui siūlomi šie tinklaraščiai ir informaciniai puslapiai:

Puslapis

DA PA Moz Rank

IP: adresas

1.      http://unicum.lt  41.00 36.00 3.60 194.135.87.21
2.      http://forumup.lt 38.00 32.00 3.20 194.135.87.137
3.      http://ieskom.lt 30.00 29.00 2.90 194.135.87.138
4.      http://zizu.lt 42.00 34.00 3.40 194.135.87.21
5.      http://gnomas.lt 31.00 27.00 2.70 194.135.87.21
6.      http://auto1.lt 23.00 23.00 2.30 194.135.87.134
7.      http://skaitom.lt 28.00 29.00 2.90 194.135.87.21
8.      http://paskaityk.lt 28.00 27.00 2.70 194.135.87.137
9.      http://cytai.lt 34.00 29.00 2.90 194.135.87.148
10.  http://zombynas.lt 30.00 29.00 2.90 194.135.87.137
11.  http://tricking.lt 28.00 26.00 2.60 194.135.87.21
12.  http://frag.lt 29.00 28.00 2.80 79.98.29.14
13.  http://gprs.lt 30.00 28.00 2.80 194.135.87.137
14.  http://edraugas.lt 31.00 26.00 2.60 194.135.87.21
15.  http://blogout.lt 29.00 28.00 2.80 79.98.29.14
16.  http://illww.lt 24.00 23.00 2.30 194.135.87.134
17.  http://flashgame.lt 32.00 28.00 2.80 194.135.87.21
18.  http://place4games.lt 27.00 25.00 2.50 194.135.87.134
19.  http://animeclub.lt 27.00 23.00 2.30 194.135.87.137
20.  http://3xpozicija.lt 31.00 27.00 2.70 194.135.87.21
21.  http://5o.lt 28.00 27.00 2.70 194.135.87.21
22.  http://evaxis.lt 28.00 24.00 2.40 194.135.87.21
23.  http://hbhjuozas.lt 34.00 28.00 2.80 194.135.87.21
24.  http://skurdas.lt 41.00 33.00 3.30 194.135.87.134
25.  http://filmas24.lt 28.00 27.00 2.70 194.135.87.134
26.  http://igta.lt 29.00 26.00 2.60 194.135.87.21
27.  http://rar.lt 26.00 26.00 2.60 79.98.29.14
28.  http://akcininkai.lt 30.00 27.00 2.70 194.135.87.134
29.  http://skelbimukai.lt 20.00 20.00 2.00 194.135.87.134
30.  http://mususkelbimai.lt 27.00 25.00 2.50 194.135.87.21
31.  http://too.lt 36.00 32.00 3.20 194.135.87.21
32.  http://skelbimass.lt 27.00 24.00 2.40 194.135.87.21
33.  http://ofl.lt 34.00 30.00 3.00 79.98.29.11
34.  http://ciageragyventi.lt 27.00 24.00 2.40 194.135.87.21
35.  http://tvdb.lt 33.00 30.00 3.00 194.135.87.137
36.  http://garsus.lt 25.00 26.00 2.60 194.135.87.138
37.  http://siulo-iesko.lt 27.00 23.00 2.30 194.135.87.134
38.  http://visitors.lt 28.00 26.00 2.60 194.135.87.137
39.  http://koka.lt 27.00 28.00 2.80 194.135.87.21
40.  http://ineport.com 28.00 25.00 2.50 79.98.29.14
41.  http://desinieji.lt 29.00 26.00 2.60 194.135.87.21
42.  http://ko-ka.lt 28.00 27.00 2.70 194.135.87.137
43.  http://nomera.lt 27.00 23.00 2.30 194.135.87.134
44.  http://cpl.lt 28.00 26.00 2.60 194.135.87.21
45.  http://bilietukai.lt 27.00 29.00 2.90 194.135.87.21
46.  http://juokingas.lt 28.00 25.00 2.50 194.135.87.21
47.  http://jnn.lt 31.00 29.00 2.90 194.135.87.134
48.  http://ansta.lt 27.00 26.00 2.60 194.135.87.21
49.  http://seed.lt 29.00 26.00 2.60 194.135.87.21
50.  http://asskelbiu.lt 27.00 23.00 2.30 194.135.87.21
51.  http://negeda.lt 26.00 26.00 2.60 194.135.87.138
52.  http://siaip.lt 28.00 24.00 2.40 194.135.87.21
53.  http://tavosiena.lt 28.00 27.00 2.70 194.135.87.137
54.  http://manotinklapis.lt 29.00 31.00 3.10 194.135.87.138
55.  http://ura.lt 29.00 28.00 2.80 79.98.29.14
56.  http://mutop.lt 29.00 29.00 2.90 79.98.29.14
57.  http://100×100.lt 33.00 27.00 2.70 194.135.87.134
58.  http://gaujos.lt 27.00 27.00 2.70 79.98.29.14
59.  http://auditasirapskaita.lt 19.00 19.00 1.90 194.135.87.21
60.  http://apskaitos-centras.lt 18.00 17.00 1.70

194.135.87.134

Kiekvienas puslapis yra 5-6 metų senumo.

Pasiūlymas

– išlikite ir būkite su mumis ramūs, siekite kokybiškų rezultatų, taupykite savo lėšas ir brangų laiką.

Kiti pasiūlymai: