SEO paslaugos ir kainos

Jūsų internetinis puslapis – informacijos apie siūlomas paslaugas ar prekes pateikimo erdvė. Turėti internetinį puslapį be SEO – tas pats, kaip jo neturėti visai.

 

Į puslapį užsukę lankytojai apsisprendžia, užsisakyti Jūsų paslaugą, pirkti prekę arba ne. Todėl akivaizdu, kad augant puslapio lankomumui didėja ir galimybė parduoti. Ir, jeigu svetainėje lankotės tik Jūs patys akivaizdus atsakymas, kodėl taip yra, kad nepavyksta parduoti.

SEO paslaugos

seo paslaugos

Šios paslaugos yra užsakomos tais atvejais, jei yra kuriamas internetinis verslas arba, norima jį sustiprinti dar labiau. Tai internetinių puslapių optimizavimo paslauga, kuri vidinę informaciją pateikia GOOGLE paieškos sistemoje. Būsimiems klientams ieškant panašių paslaugų ar prekės, po suteiktos SEO paslaugos, optimizuoto puslapio informacija bus pasiūlyta kaip GOOGLE rekomenduojamas pasirinkimas. Kuriantiems internetinį verslą ar planuojantiems tapti dar labiau konkurencingais su kitais, SEO paslaugos yra kone geriausias ir pigesnis įrankis užauginti ar dar labiau padidinti pardavimus.

SEO optimizavimo paslauga

Mūsų patirtis

seo paslaugos

Savo veiklos darbo stažą skaičiuoti pradėjome nuo 2013 metų ir jis siekia daugiau nei 6 metus. Esame įgyvendinę ne vieną projektą, todėl su pasimėgavimu galime pasigirti, kad esame profesionalūs SEO specialistai, kurie teikia kokybiškas paslaugas.

Kadangi SEO paslaugos yra kur kas naudingesnės nei reklama, mes koncentruojamės tik ties paslaugų atlikimo kokybe. Todėl naudojame tik savo nuosavybės teise valdomus įrankius. Pradėdami SEO paslaugas, mes atidžiai patikriname kliento internetinį puslapį, atliekame auditą pagal visus SEO parametrus. Veiksnių, pagal kuriuos yra reitinguojami internetiniai puslapiai galima priskaičiuoti daugiau, nei 70. Todėl neturint kompetencijos, SEO paslaugų patiems įgyvendinti nepavyks. Taip, tam tikrus darbus atlikti galima ir patiems, bet siekiant tapti rimtesniais konkurentais GOOGLE paieškos sistemoje, naudingiau atsiųsti užklausimą dėl profesionalios pagalbos.

Vidinė ir išorinė puslapio optimizacija

Tai yra tam tikrų darbų bei veiksmų atlikimas. Šie veiksmai yra skirti tam, kad internetinis puslapis būtų atrandamas, kai būsimi klientai, GOOGLE paieškos sistemoje suveda Jūsų paslaugas ar prekes atitinkančias frazes. Be vidinės puslapio optimizacijos, „robotams – botams”, internetinis puslapis bus laikomas „šiukšlių maišeliu”. Todėl apie sėkmingą kilimą GOOGLE paieškos sistemoje galima pamiršti.

Vidiniai optimizacijos darbai

Siūlome susipažinti, kokie darbai įeina į internetinio puslapio vidaus optimizavimo darbus:

 • Puslapio informacinio turinio sukūrimas;
 • Internetinio puslapio struktūros sukūrimas. Jei puslapis jau sukurtas, struktūra patikrinama, pateikiama rekomendacija pataisų atlikimui, jei tokios yra būtinos;
 • Svarbu. Meta Title ir Description kūrimas, bei peržiūra, jei puslapis jau sukurtas ir patalpintas serveryje – veikiantis, pašalinami trūkumai;
 • H tag’ų, kurie yra H1, H2, H3, H4, H5, ir H6, peržiūra, jei yra, teikiamos rekomendacijos trūkumų šalinimui;

H tag’ai atrodo taip:

H1 -SEO optimizavimas;

H2 – SEO optimizavimas kaina;

H3 – SEO paslaugos;

H4 – SEO paslaugos kaina;

H5 – SEO kaina;
H6 – Kas yra SEO;
 • Internetinio puslapio „užkrovimo” optimizavimo darbai. Lėtesnės svetainės gali būti trukdis geresnių rezultatų paieškoje siekimui;
 • Botų failo peržiūra, trukdžių bei klaidų šalinimas;
 • Vidinių failų optimizavimas: CSS ir JS failai, vaizdiniai failai;
 • Page map peržiūra, optimizavimas;
 • Paslaugų ar prekių raktažodžių peržiūra, įkėlimas, pažeidimų šalinimas;
 • Vidinių SEO nuorodų didinimas;
 • Page Authority (PA) – internetinio puslapio autoriteto auginimas;
 • GOOGLE Analytics sujungimas su puslapiu, lankytojų srauto sekimui;

Išoriniai puslapio optimizavimo darbai

Svarbu atminti, kad išorinė puslapio optimizacija prasideda tik atlikus vidaus optimizavimo darbus. Išorinė SEO optimizacija – tinkamų bei kokybiškų nuorodų gavimas. Kokybiškų rezultatų siekimui:

 • Suplanuojama kokybiškų nuorodų kūrimo schema bei jos įgyvendinimo laikas;
 • Kokybiška nuoroda. Nuorodų kokybė įtakoja ir internetinio puslapio siekiamus rezultatus. Raktiniai žodžiai kyla greičiau ir sklandžiai, jei atgalinės nuorodos bus kuriamos nuosekliai, tam tikru intervalu bei laiku. Pavyzdžiui, ne kas dieną, bet kas kelias dienas. Nuorodos kokybė priklauso nuo informacinio šaltinio, kuriame ji bus aktyvuota;
 • Atgalinės nuorodos. Naudinga žinoti, kad svarbu išvengti minties, jog didelis nuorodų kiekis vienu metu yra naudingas ir rezultatus greičiau kuriantis veiksmas. Sumokėję keliasdešimt eurų ir užsisakę daug nuorodų paketą, tokiu veiksmu galite sugadinti paslaugų įgyvendinimo procesą. Internetiniam puslapiui nereikia 1000 prastų nuorodų. Naudingiau kelios brangesnės, bet atsveriančios visą 1K. Greičiausiai, tuo yra įsitikinęs ne vienas internetinio verslo savininkas;
 • Konkurentų analizė. GOOGLE paieškos TOP 1 pozicijoje esantis puslapis joje atsirado ne atsitiktinai. Siekiant maksimalių rezultatų, naudinga ne tik siekti to bet kokiomis priemonėmis, bet dar ir įvertinti savo konkurentus. Išanalizavus konkurentų internetinius puslapius bus gauti ir atsakymai, kodėl jų svetainė randasi ir laikosi TOP 1 ar aukščiau Jūsų pozicijoje. Tam taip pat įtakoja ir kokybiškos nuorodos, kurių šaltinį galima sužinoti tik atlikus analizę;
 • Vidinis puslapio blog’as – tinklaraštis. Atliekant išorinę optimizaciją, nereikėtų pamiršti ir vidinės būsenos. Todėl yra svarbu atnaujinti informaciją, puslapio turinį. Tinklaraštyje stenkitės rašyti paslaugos ar prekės ieškantiems, nes tai kas patiks lankytojams, GOOGLE „botų” bus įvertinta kaip tinkama ir naudinga informacija;
 • SEO straipsnių rašymas. Tai yra ir paslauga, ir veiksmas, kurį galite atlikti ir patys. Patogaus ir tinkamo turinio straipsniai visada yra vertinami teigiamai. Todėl užsisakę arba patys parašę tekstą arba straipsnį, jį patalpinkite savo tinklaraštyje. Nepatingėkite juo pasidalinti ir socialiniuose tinkluose: Facebook, Twitter, nuotraukomis Instagrame ir kt. Iš socialinių tinklų ateinantys lankytojai taip pat kuria naudą internetinio verslo stiprinimui;

Siūlome teikdami SEO paslaugas

seo paslaugos

SEO paslauga kiekvienam internetiniam puslapiui yra ilgalaikis projektas, kuris įgyvendinamas tam tikrais etapais. Jau minėjome, kad yra vidinė ir išorinė puslapio optimizacija, kurias sudaro daug papildomų darbų. Per vieną darbo dieną, jų atlikti neįmanoma fiziškai. Užsakius SEO paslaugą įgyvendinimui, bus pasiūlyti šie darbai:

 • Internetinės svetainės vidinio turinio apžvalga ir visas darbų sąrašas, kuris paminėtas aukščiau;
 • Straipsnių rašymas vidiniam puslapio tinklaraščio pildymui.
 • Tinkamiausių raktažodžių parinkimas;
 • Puslapio autoriteto (PA) nuoseklus auginimas;
 • Išorinis svetainės optimizavimas;
 • Rekomendacijos patalpinti puslapį į katalogus panašia tematika;
 • Kokybiškų nuorodų kūrimas, nukreipiant jas į optimizuojamą puslapį;
 • Parašytų SEO straipsnių talpinimas tinklaraščiuose, kurie atitinka optimizuojamo puslapio temą;
 • Tinkamos erdvės optimizavimui ir nuorodoms sukūrimas. Talpinant straipsnį su atgaline nuoroda į bet kokią erdvę, nuoroda nebus pageidaujamos kokybės. Svarbu erdvę paruošti tinkama tema, kad patalpintas straipsnis atitiktų visus reikalavimus ir kelios nuorodos atstotų keliasdešimt nekokybiškų.
 • Svarbi kokybė, ne kiekybė, todėl visos mūsų sukuriamos nuorodos yra kokybiškos;
 • Optimizuojami raktiniai žodžiai, kiekvienas jų, pagal prekę ar paslaugos rūšį bus priskirtas svetainės skilčiai. Ieškantys tokios paslaugos, frazę suvedę GOOGLE paieškoje, lengvai atras bei pastebės ir Jūsų internetinę svetainę.

Kam tinkamos SEO paslaugos

SEO auditasInternetinių puslapių optimizacija

Kai kurie klientai tenkinasi paprastais internetinių reklamų sprendimais. Dažniausiai tai yra GOOGLE Ad’s, kuri pritraukia daug lankytojų, bet tai nereiškia, kad jie visi bus apsisprendę apsipirkti ar užsisakyti paslaugą būtent lankomoje svetainėje. Lankytojų apsisprendimą įtakoja ir puslapio tyrinys, informacijos pateikimas ir paprastumas bei patogumas. Atmintina, kuo sudėtingesnis internetinis puslapis lankytojams, nesuprantami paaiškinimai ar nukreipimai, tuo mažiau populiarus jis bus. Kadangi GOOGLE „botai” reaguoja į lankytojų veiksmus, gali būti, kad toks internetinis puslapis bus įvertintas prastu balu ir nekilti paieškoje taip, kaip tikimasi. Ši taisyklė liečia visas verslininkų grupes, tiek smulkų verslą, tiek stambų. Nesvarbu, kiek investuota į internetinės svetainės kūrimą bei tobulinimą, neatlikti tam tikri darbai gali privesti prie prastų rezultatų.

Mūsų siūlomi SEO planai

kas yra seo

SEO planas PRADŽIA

 

Jei internetinis puslapis yra sukurtas naujai ir jo veikimo laikas siekia iki 12 mėnesių, šis planas – geriausias pasirinkimas pradėti.

SEO paslaugos kaina planui PRADŽIA yra 100 eurų + PVM/mėn.

Pasieksite rezultatus:

 • Į GOOGLE TOP10 pozicijas optimizuosime 2 raktinius žodžius;
 • Parašysime 20 SEO straipsnių ir juos patalpinsime kataloguose su atgaline nuoroda;
 • Sukursime 20 kokybiškų nuorodų iš teminių internetinių puslapių;
 • Padidinsime internetinės svetainės lankomumą;
 • Internetinį verslą atras vis daugiau vartotojų;

SEO planas Verslo stiprinimui

Šis planas skirtas klientams, kurie turi verslo ateities viziją ir yra numatę jo stiprinimo planą. Tai gali būti ir naujai sukurti internetiniai puslapiai, ir jau kurį laiką veikiantys, bet TOP 10 pozicijų nesiekiantys.

SEO paslaugos kaina Verslo planui – individualus susitarimas ir prasideda nuo 100 eurų + PVM. Kadangi paslaugų kainą įtakoja daug kriterijų:

 • Vidinė puslapio būklė;
 • Bus reikalingas paslaugas ar prekių tekstinis aprašymas;
 • Ar bus reikalingi SEO straipsniai vidiniam tinklaraščiui;
 • Teks atlikti vidinę optimizaciją ar darbai reikalingi tik iš išorės;
 • Išpildyti visi vidinio optimizavimo reikalavimai;
 • Svetainė „botų” yra jau indeksuota ir jau aptinkama GOOGLE TOP 100;
 • Kokia paslaugų ar prekių konkurencija GOOGLE paieškos sistemoje;
 • Kiek pasirenkama raktažodžių optimizacijai;
 • Kaip greitai bus atlikti techniniai darbai pagal rekomendacijas optimizavimui.

Pasieksite rezultatus:

 • 5 raktažodžiai bus iškelti į GOOGLE TOP 10 pozicijas;
 • Parašysime 30-40 SEO straipsnių prekių ar paslaugų tema;
 • Bus sukurta apie 40 kokybiškų atgalinių nuorodų;
 • Iki 30 procentų padidės svetainės lankomumas;
 • Didesnis lankomumas – didesni pardavimai;

SEO Planas Verslui PRO

SEO planas yra paruoštas internetinio verslo stiprinimui, kai GOOGLE paieškoje yra itin didelė konkurencija. Tai gali būti tiek paslaugų teikėjai, tiek įvairių prekių prekeiviai (internetinės parduotuvės).

SEO paslaugos Verslui PRO kaina prasideda nuo 250 eurų su PVM.

Šio plano tikslas yra maksimaliai optimizuoti interneto verslo puslapį, kad šis įsitvirtintų GOOGLE TOP 10 pozicijose ilgam laikotarpiui – 12-24 mėn. Itin didelė konkurencija TOP 10 reikalauja papildomų darbų:

 • Internetinio puslapio Auditas;
 • Raktažodžių tikrinimas, papildymas, korekcijos;
 • Svetainės Title ir Description optimizavimas paieškos sistemai;
 • Konkurentų analizė;
 • Internetinio puslapio informacijos optimizavimas;
 • Kokybiškų vidinių nuorodų kūrimas;
 • Jei yra poreikis, puslapio greičio optimizavimas;
 • SEO straipsnių rašymas;

Pasieksite rezultatus:

 • 8 raktažodžiai bus optimizuoti ir iškelti į TOP 1-5 pozicijas;
 • Esamose pozicijose, raktažodžiai įsitvirtins laikotarpiui nuo 6 iki 24 mėnesių;
 • Lankomumas padidės iki 50-60 procentų;
 • Padidėjus lankomumui, atitinkamai, apie 20-35 procentus augs ir pardavimai;

PRO Verslui SEO planas tinka:

 • Vykdantiems internetinę prekybą;
 • E parduotuvėms, puslapyje turinčioms daugiau, nei 10 prekių ar 5 paslaugų paketus;
 • Puslapiams su dideliu informacijos turiniu.
 • Verslininkams, kurie siekia maksimalaus tikslo ir kiekvieną puslapio lankytoją paversti pirkėju.

Ryšio su klientais palaikymas

Suprantama, kad kiekvienam klientui kyla klausimų. Vieniems mažiau, kitiems daugiau. Tam, kad galėtume įnešti daugiau aiškumo dėl SEO paslaugų suteikimo, siūlome su mumis susisiekti.

Užklausos el. paštu ar telefonu metu, mes norėsime sužinoti:

 • Koks internetinis puslapis?
 • Kiek laiko puslapis veikia ar tik kuriamas naujas?
 • Ar jau esate numatę raktinius žodžius puslapio optimizavimui?
 • Kokių rezultatų tikitės atlikus SEO optimizavimo paslaugą;

Paslaugų apmokėjimas

seo paslaugos

Žinodami ko klientai pageidauja ir siekia, galėsime pateikti konkretų pasiūlymą SEO darbų atlikimui bei kainai. Jei klientą tenkina paslaugų atlikimo terminai bei kainos, darbai pradedami po sutarties pasirašymo ir pirmos kaip avansinės sąskaitos apmokėjimo. Paslaugos apmokėjimas vyksta taip:

 • Darbai pradedami apmokėjus pirmą sąskaitą;
 • Apmokėjimas vyksta kas mėnesį, bendrą paslaugos sumą išskaidant mėnesiais, kol bus atliekama SEO paslauga. Pavyzdžiui, jei puslapis yra naujas ir paslaugos terminas optimizavimui sutariamas 12 mėnesių ir visa darbų kaina sutariama už 3000 eurų su PVM. Tokiu atveju, klientams, kiekvieną mėnesį, visus 12 mėnesių teks mokėti po 250 eurų su PVM. Tai patogus apmokėjimas, kuris nereikalauja didelių išlaidų iškart. Auginant lankytojus bei pirkėjus, auga ir galimybė už paslaugas susimokėti iš jau vykstančios prekybos paslaugomis arba prekėmis;

Bendravimas su klientais

Siekiant geresnių puslapio optimizavimo rezultatų, mes tikimės intensyvaus bendravimo su klientais. Tai reiškia, kad tikimės, jog pateiktas internetinio puslapio tobulinimo darbų sąrašas bus įgyvendintas kaip įmanoma greičiau. Nuo to priklauso ir darbų rezultatai. Negalėdami pradėti darbų, paslaugų laikotarpis bus nukeliamas atitinkamai.

 • Kas mėnesį, klientams teikiame ataskaitas apie raktažodžių pozicijas paieškos sistemoje;
 • Ataskaitos yra siunčiamos el. paštu Excel formatu;
 • Bendravimas galimas tiek  el. paštu, tiek telefonu konsultuojantis bei apibendrinant darbų eigą ir rezultatus;

Mūsų lūkesčiai

Aptarus su klientais ir sutarus dėl SEO paslaugų atlikimo, mes taip pat turime lūkesčių. Tikimės, kad klientai bus kantrūs, supratingi ir atsakingi. Paslaugos yra gan sudėtingos ir reikalaujančios atsakomybės, todėl per akimirką jų atlikti nepavyks. Tam ir yra suderinami darbų atlikimo terminai, kurie gali siekti tiek 6 mėnesius, tiek 12 ar net 24 mėnesių terminą. Savo darbus stengiamės atlikti maksimaliai, todėl smagu, kad ir klientai, laikydamiesi sutarties, apmokėjimus atlieka laiku. Tokiu principu, visos SEO paslaugos vyksta sklandžiai ir sėkmingai.

Norėdami labiau padėti savo klientams, norime supažindinti juos ir su tam tikru žodynu.

SEO paslaugos – optimizavimo kaina

Daugelis klientų, pirmoje vietoje domisi paslaugų kainomis. Natūralu, visi nori apsispręsti, tęsti bendravimą, ar jį nutraukti sužinojus kainą. Deja, sudaryto kainoraščio, greičiausiai, nepateiks nė vienas profesionalus SEO specialistas. Jei skaitėte aukščiau esančia informaciją, galėjote pastebėti ir specialistų atliekamus veiksmus prieš pradedant SEO darbus. Taigi, visi atliekami paruošiamieji darbai optimizavimui kelia ir projekto kainą. Todėl vieniems paslaugos gali kainuoti 50 eurų be PVM per mėnesį. Kitiems gi, optimizavimo paslaugos kaina gali pakilti iki 300 ar net 550 eurų. Projekto sudėtingumas taip pat įtakoja kainą. Pavyzdžiui, teisines paslaugas teikiančios įmonės puslapio kėlimas kainuos kur kas pigiau, nei tarkime elektroninė parduotuvė su 1000-2000 prekėmis. Taigi, specialistai atlikę Jūsų puslapio analizę, įvertinę konkurenciją paieškos sistemoje galės tikslai įvardinti, kokia gali būti SEO paslaugos kaina.

SEO, kas tai?

Jei bandėte ieškoti šio pavadinimo vertimo iš anglų kalbos, greičiausiai, kad jau žinote, jog tai yra internetinių projektų – puslapių optimizavimas paieškos sistemoms. Su internetu „draugaujantiems” nesbus naujiena, skaitant tokius pavadinimus kaip GOOGLE, YANDEX, YAHOO, BING. Nors yra ir daugiau paieškos sistemų, tokių kaip WIKI, DuckDuckGo, CC Search, GIBIRU, StartPage, SwissCows, BoardReader, Ecosia, pagrindinėmis yra laikomos šios keturios. Jų dėka, milijonai žmonių atranda begalę informacijos, todėl optimizuoti internetiniai puslapiai yra atrandami ir lankomi dažniau. Štai kokios galimybės atsiveria optimizavus verslo puslapį ir visą tai apima tik 3 raidės SEO.

kas yra seo paslaugos

Norite pakilti aukščiau? info@itturas.lt

SEO, lyginant su kitomis reklamos galimybėmis yra kur kas naudingesnis verslui. Jei mokant už paprastas reklamas, pritrūkus lėšų, reklamos paslaugos yra nutraukiamos. Tai pasinaudojus SEO paslaugomis ir optimizavus svetainę, net ir po darbų užbaigimo, rezultatai išlieka tokie pat. Investavus į optimizavimo paslaugą, ji greitai atsipirks, nes puslapis dar ilgai bus aptinkamas paieškos sistemose.

Profesionaliai suteiktos SEO paslaugos – didžiausia Jūsų verslo sėkmė internete.

Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti – SEO.itturas.lt