Parduodami domenai

Parduodami domenai

Tie, kas nėra susidūręs su domenų pirkimu nepajėgia suprasti, koks sudėtingas procesas yra šis veiksmas. Žinoma, nupirkti ir sumokėti pinigus už bet kokį domeną pas nėra sunku, kur kas sunkiau išrinkti ar pritaikyti domeno pavadinimą savo reikmėms. Pats sprendimo priėmimas, domeno paieškos ir yra sudėtingiausias veiksmas.

Kai kurie gali pagalvoti, kas čia tokio sugalvoti ir įsigyti domeną internetiniams puslapiui. Bet taip galvoti gali tik mažai patirties turintys ir su praktiniais sunkumais nesusidūrę. Todėl mes norime pasiūlyti itin gerus ir naudingus sprendimus kiekvienos srities verslui. Tai reiškia, kad žinodami savo verslo kryptį, Jūs ne sudėtingai galėsite susirasti sau tinkamą domeną ir jį įsigyti.

Perkant naujus domenų pavadinimus, daugelis susiduria su pagrindine problema, prabangus ir modernus internetinis puslapis ir jame pateikiama informacija nėra aptinkama Google paieškos sistemoje. Su tokia situacija susiduriame todėl, kad naujai įsigytas domenas yra naujas, todėl dar neturi vertės Google paieškos sistemoje. Tad norintiems greičiau pasiekti rezultatų, kurie bus pateikiami ir vartotojui, domeno klausimą gali išspręsti kitu būdu, kuris nėra sudėtingas, bet kainuoja šiek tiek daugiau nei naujas domenas.

parduodami

Domenai su istorija

Jei jau domėjotės greičiausiai žinote, kad domenai su istorija yra ženkliai naudingesni kuriant verslą internetinėje erdvėje. Tai leidžia sutaupyti daug laiko siekiant rezultatų ir svarbiau, kad teisingai sukūrus internetiniame puslapyje pateikiamą informaciją, ji paieškoje atsiras kur kas greičiau. Tokių domenų pasirinkimas leidžia sutaupyti daug laiko, nes ieškant tinkamų verslui domenų ne vienas yra susidūręs su problema, kai sugalvoti domenai jau yra registruoti ir kažkam priklauso. Mes siūlome peržiūrėti mūsų turimą domenų sąrašą ir gali būti, kad atrasite tokį, kuris tiks Jūsų verslo pradžiai, plėtimui, tobulinimui ar stiprinimui.

Taip, domenų kainos yra didesnės, nei įprastinės, bet nereikėtų nuvertinti domeno istorijos, kuri yra kurta ne vienerius metus. Sutikite, laiko taupymas taip pat kainuoja, todėl sumokėję už domeną brangiau, gausite greitesnius rezultatus, nei verslo vystymą pradėjus su visiškai nauju domenu. Na, o jeigu turite daug laiko ir galite sau leisti kelis metus intensyviai darbuotis prie domeno informacinės bazės kūrimo Google paieškoje, galime palinkėti tik sėkmės. Patikėkite, ateis metas, kurį praleisite su nauju domenu ir suprasite klydę dėl to, kad Jūsų naujas domenas atima labai daug laiko.

Taigi, vietoj to, kad gaištumėte bandydami stiprinti naujus domenus pasirinkite jau esančius ir turinčius istorijas. Sutaupytą laiką skirkite verslo vystymui ir pardavimų didinimui.

Mūsų parduodami domenai:

 1. http://jusugroziui.lt;
 2. http://apskaitos-centras.lt;
 3. http://auditasirapskaita.lt;
 4. http://auto1.lt;
 5. http://automobiliupirkimas.lt;
 6. http://boxe.lt;
 7. http://durys24.lt;
 8. http://kaziukokava.lt;
 9. http://langai24.lt;
 10. http://meistrasvilniuje.lt;
 11. http://nuotekuirenginiai.lt – 500 eur + PVM;
 12. http://septikas.lt – 200 eur + PVM;
 13. http://padanguangaras.lt;
 14. http://pigioskasetes.lt;
 15. http://pigiospadangos.lt;
 16. http://pjuvenubriketai.lt;
 17. http://pigus-kondicionieriai.lt;
 18. http://siuntosuk.lt;
 19. http://stumdomosdurys.lt;
 20. http://telefone.lt;
 21. http://vertimaikaune.lt;
 22. http://vertimaiklaipedoje.lt;
 23. http://vertimaivilniuje.lt;
 24. http://vertimaivilnius.lt;
 25. http://zooplius.lt;

Konkrečios domenų kainos nėra, todėl paliekame spręsti ir sutarti ją derybų metu. Jei nusprendėte, kad radote sau tinkamą domeną, lauksime Jūsų kainos pasiūlymo ir tikimės, kad rasime optimalų sprendimą.

Kontaktai.