Parduodami domenai

Tie, kas nėra susidūręs su domenų pirkimu nepajėgia suprasti, koks sudėtingas procesas yra šis veiksmas. Žinoma, nupirkti ir sumokėti pinigus už bet kokį domeną pas nėra sunku. Kur kas sunkiau išrinkti ar pritaikyti domeno pavadinimą savo reikmėms. Pats sprendimo priėmimas, domeno paieškos ir yra sudėtingiausias veiksmas.

Kai kurie gali pagalvoti, kas čia tokio sugalvoti ir įsigyti domeną internetiniam puslapiui. Bet taip galvoti gali tik mažai patirties turintys ir su praktiniais sunkumais nesusidūrę. Todėl norime pasiūlyti itin gerus ir naudingus sprendimus kiekvienos srities verslui. Tai reiškia, kad žinodami savo verslo kryptį, Jūs ne sudėtingai galėsite susirasti sau tinkamą domeną ir jį įsigyti jau su esama istorija.

Domeno istorija

domenų pardavimas su istorija

Perkant naujus domenų pavadinimus, daugelis susiduria su pagrindine problema. Prabangus ir modernus internetinis puslapis ir jame pateikiama informacija nėra aptinkama Google paieškos sistemoje. Su tokia situacija susiduriame todėl, kad naujai įsigytas domenas yra naujas (be istorijos). Todėl dar neturi vertės – autoritetas Google paieškos sistemoje (Domain Authority). Norintiems greičiau pasiekti rezultatų, kurie bus pateikiami ir vartotojui, domeno klausimą galima išspręsti kitu būdu. Jis nėra sudėtingas, bet kainuoja daugiau nei naujas ir „švarus“ domenas. Domenas su jau egzistavusia ar egzistuojančia istorija – tai ko Jums reikia sėkmingam startui su minimalia investicija.

Praktinis pavyzdys

Įsivaizduokite, kad Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar kito miesto centre, vienoje iš erdvių įkūrėte bandelių kepyklėlę. Ar nedarius pastangų reklamai, po kepyklėlės durų atvėrimo į ją plūstels pirkėjai? Sutikime, kad nusidriekusių eilių nebus. O kaip su kepyklėle, kuri įsigyjama jau egzistavusi toje vietoje? Sutikite, skirtumas milžiniškas, galima iškart tikėtis daug lankytojų. Taip pat ir su nauju domenu. Kurį įsigyjate vos už 6,99 eurus be PVM. Nei Google paieškos sistema, nei Jūsų paslaugų ar prekių vartotojai, iki šiol nežinojo tokio domeno pavadinimo. Nežinojo ir  siūlomų paslaugų ar prekių asortimento. Tam, kad paieškos sistemoje būtumėte matomi ir aptinkami, Jums bus privalu užsisakyti tam tikras paslaugas. Jos kitaip dar vadinamos SEO optimizavimas (vidinis ir išorinis),  pasidomėti kainomis galite ČIA. Tokios paslaugos kainuoja, todėl verta grįžti prie kito, patogesnio bei pigesnio varianto – domeno su istorija. Naudinga žinoti, kad domenas su istorija jau yra pažįstamas Google sistemai. Todėl nesvarbu, kokio dizaino bus sukurtas puslapis ir kiek pinigų jam bus išleista. Atlikus puslapio baigiamuosius darbus ir „paleidus“ puslapį į Google informacijos platybes, svetainė bus priimta ženkliai greičiau. Puslapis bus indeksuojamas sklandžiau Jums ir suprantama, su aukštesnėmis reitingo pozicijomis. Neatmestina tikimybė, kad domenas su istorija, jau po paleidimo gali atvesti ir pirmuosius lankytojus be papildomų išlaidų.

Domenų palyginimas

 Nauji domenai:

 • Naujai įsigyti domenai už jau minėtus 6,99 eurus be PVM, reitingą įgauna beveik per 12 mėnesių. Sudėtingesni projektai užtrunka ilgiau;
 • Puslapiai su naujais domenais, po „paleidimo“ atsiduria vos TOP 50-100. Gali būti ir už jo ribų, tai yra natūralus faktas.

Domenai su istorija:

 • Tokių domenų autoritetas „Domain Authority“ ir viso puslapio autoritetas „Page Authority“ –  vos per kelis mėnesius – 3-4 be papildomų pastangų.
 • Su domenu susijusi informacija bei apie paslaugas ar prekes bus senei skleista paieškos sistemoje. Per ją, paslaugų ar prekių ieškantys užsakovai greičiau atras Jūsų svetainę;
 • Naudinga žinoti, kad domenai su istorija turi dar ir kitą privalumą, į Jūsų naujai sukurtą puslapį atveda ir taip visiems ieškomus „backlink’us“ – atgalinės nuorodos, kurios taip pat kainuoja. Dalis „linkų“ išlieka, todėl sutaupoma dar papildomai lėšų tam, kad Jūsų puslapis kiltų Google paieškoje.
 • Domenų istorija suteikia galimybę startuoti su internetiniu verslu ne už Google paieškos ribų – TOP 100. Likusi istorija, puslapį gali pakelti į Google paieškos TOP 50 ar net TOP 30 pozicijas. Tokia padėstis leidžia sutaupyti ir šioje situacijoje, kai puslapio optimizavimo paslaugos Jums kainuos ženkliai pigiau, nei pradedant nuo didelio 0. 

Parduodami domenai

parduodami

Domenai su istorija

Jei jau domėjotės greičiausiai žinote, kad domenai su istorija yra ženkliai naudingesni kuriant verslą internetinėje erdvėje. Tai leidžia sutaupyti daug laiko siekiant rezultatų. Svarbu, kad teisingai sukūrus internetiniame puslapyje pateikiamą informaciją, ji paieškoje atsiras kur kas greičiau. Tokių domenų pasirinkimas leidžia sutaupyti daug laiko. Ieškant tinkamų verslui domenų ne vienas yra susidūręs su problema, kai sugalvoti domenai jau yra registruoti ir kažkam priklauso. Mes siūlome peržiūrėti mūsų turimą domenų sąrašą ir gali būti, kad atrasite tokį, kuris tiks Jūsų verslo pradžiai, plėtimui, tobulinimui ar stiprinimui.

Domenų kainos

Taip, domenų kainos yra didesnės, nei įprastinės, bet nereikėtų nuvertinti domeno istorijos, kuri yra kurta ne vienerius metus. Lyginant su 6,99 eurais be PVM kaina, su istorija domenas gali kainuoti kiek 100 eurų, tiek 1000 eurų be PVM. Kainą lemia domeno ankščiau turėtos informacijos kiekis, „backlink’ų“ stiprumas, domenas veikiantis su puslapiu ar yra tik registruotas. Kaip matote, yra daug kriterijų, kurie padeda nustatyti domeno kainą. Sutikite, laiko taupymas taip pat kainuoja. Kiek kainuoja Jūsų laikas? Todėl sumokėję už domeną brangiau, gausite greitesnius rezultatus, nei gaištant laiką verslo vystymui pradėjus su visiškai nauju domenu. Na, o jeigu turite daug laiko ir galite sau leisti kelis metus intensyviai darbuotis prie domeno informacinės bazės kūrimo bei stiprinimo Google paieškoje, galime palinkėti tik sėkmės. Patikėkite, ateis metas, kurį praleisite su nauju domenu ir suprasite klydę dėl to, kad Jūsų naujas domenas atima labai daug laiko.

Taigi, vietoj to, kad gaištumėte bandydami stiprinti naujus domenus pasirinkite jau esančius ir turinčius istorijas. Sutaupytą laiką skirkite verslo vystymui ir pardavimų didinimui.

Parduodami domenai:

 1. http://jusugroziui.lt;
 2. http://apskaitos-centras.lt;
 3. http://auditasirapskaita.lt;;
 4. http://busiukonuoma.lt – 1000 eur + PVM. Puslapis su dizainu ir vidine informacija. Raktažodžiai tik pakeliui į TOP 10. Jiems iškilus, projektas pabrangs iki 2000 + PVM. Naudinga pasiskaičiuoti mikroautobusų ar automobilių nuomos paslaugas teikiantiems;
 5. http://durys24.lt;
 6. http://langai24.lt – 2000 + PVM;
 7. http://meistrasvilniuje.lt;
 8. http://nuotekuirengimai.lt – 500 eur + PVM;
 9. http://valymoirenginiaikaina.lt – 500 eur + PVM;
 10. http://pigioskasetes.lt;
 11. http://pigiospadangos.lt;
 12. http://pigus-kondicionieriai.lt;
 13. http://siuntosuk.lt;
 14. http://stumdomosdurys.lt;
 15. http://vertimaikaune.lt;
 16. http://vertimaiklaipedoje.lt;
 17. http://vertimaivilniuje.lt;
 18. http://vertimaivilnius.lt;
 19. gyvunu prekes;

Konkrečios domenų kainos nėra, todėl paliekame spręsti ir sutarti ją derybų metu. Jei nusprendėte, kad radote sau tinkamą domeną, lauksime Jūsų kainos pasiūlymo ir tikimės, kad rasime optimalų sprendimą.

Suprantama, kad ir šių domenų „paleidimui“ yra naudingos SEO paslaugos. Arba, galima rinktis pigesnį kilimo variantą, kurį siūlo SEO.itturas.lt – atgalines nuorodos.

Kontaktai.