Rašantiems straipsnius SEO taisyklės

Rašantiems straipsnius SEO taisyklės

Rašantiems straipsnius SEO taisyklės

Jei domėjotės galėjote pastebėti, kad patarimų kaip rašyti SEO straipsnius ir kuo jie skiriasi nuo tekstų yra begalės. Įkvėpti tokios pat idėjos norime pasidalinti savo patirtimi ir mes. Gal tai bus naudinga rašantiems ar tik pradedantiems. Todėl patarsime kaip taisyklingai parašyti SEO straipsnį talpinimui.

Rašantiems straipsnius

Gyveno kartą senelis ir senelė, jie buvo garsūs SEO straipsnių rašytojai. Ir kaip kiekvienoje pasakoje, senelis su senele turėjo ir ja džiaugėsi, tai anūkė. Seneliai labai mėgo lepinti savo anūkėlę pasakomis. Todėl pasikeisdami, jie kiekvieną dieną parašydavo mergaite po trumpą pasaką.

Mergaitė buvo raudonų plaukų ir gražaus strazdanomis nusėto veiduko. Ji buvo sulaukusi aštuntos vasaros. todėl  iki to laiko ji buvo girdėjus labai daug pasakų, kurias senelis su sene rašydavo. SEO pasakos taip mergaitei patiko, kad ji labai greitai prie jų priprato, senolių prašydavo parašyti dar ir dar. O seneliams buvo smagu, kad jų SEO straipsniu rasymas – pasakos buvo tokie populiarūs. Jiems net stengtis nereikėdavo, iš džiaugsmo jie parašydavo net kelis straipsnius – pasakas.

Naudinga pasidomėti:

 

Tas pasakas straipsnius senelis su senele talpindavo krosnyje, nes joje nieko nekepdavo. Todėl nukėlę sunkų dangtį, parašytus straipsnius patalpindavo ten. Džiaugėsi senelis ir senelė savo sukauptų pasakų – straipsnių kolekcija. Kelis kartus mėgino skaičiuoti, kiek gi jų ten patalpinta, bet dėl senatvės ir užmaršumo beskaičiuodami vis pamiršdavo skaičių. Tad liko straipsniai patalpinti krosnyje taip ir nesuskaičiuoti.

Straipsnių talpinimas

Bėgo metai, mergaitė augo, vasaras skaičiuodavo ir skaičiuodavo. Sulaukė ji savo aštuonioliktos vasaros, tokios dienos proga senelis su senele sėdo rašyti ypatingos pasakos, kaip jų SEO straipsniu talpinimas išsaugojo visas jų pasakas – straipsnius. Paminėjo jie ir tai, kad straipsniai būdavo talpinami krosnyje, o krosnies angą dengdavo sunkus dangtis.

Taip smagiai senelis su senele sulaukė savo anūkėlės aštuoniolikto gimtadienio. Kadangi mergaitė užaugo ir virto tikra mergina, senoliai ją pradėjo mokyti kaip reikia rašyti SEO straipsnius ir kaip SEO straipsnius talpinti į krosnį. Bet merginai šios pamokos nepatiko, nematė ji jose naudos, nes visą savo dėmesį ji buvo nusprendusi skirti ne straipsnių – pasakų rašymui bei straipsnių talpinimui, bet savo tinklaraščio kūrimui.

Neliūdėkite seneliai, tarė mergina, Jūsų straipsnius aš taip pat sukelsiu į savo blogą, taip bus saugiau, naudingiau, o ir daugiau žmonių galės pasidžiaugti pasakomis, kurias Jūs ilgus metus rašėte man. Taigi, pralinksmėję senukai tik palinksėjo galvas ir supratę, kad daugiau nebereikalingas pasakų – straipsnių rašymas jų „mažai” mergaite, nusprendė ir jie jos paprašyti, kad ir jiems ji sukurtų blogą straipsnių talpinimui. tad nuo to laiko, senelis ir senelė savo SEO pasakas seka visiems kas jų skaito…

Taigi, pateikėme Jums smagų SEO straipsnio ar SEO teksto pavyzdį, kad rašantiems būtų lengviau orientuotis. Tam tikrus dalykus galima pervadinti kaip norima, lietuvių kalbos žodynas yra platus. Bet pats teksto kontekstas privalo išlikti.

Pasidomėkite ką siūlo SEO straipsniu talpinimas.

Tikimės, kad šį straipsnį – pasaką perskaitėte su didele SEO šypsena, ko mes ir tikėjomės 🙂

Straipsniu talpinimas

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.