Straipsniai

Straipsniai

Straipsnių talpinimas nėra arbatos mirkymas puodelyje

Nemokamo straipsnių talpinimo nėra. Sakysite, kad tai yra nesąmonė? Pabandykime pasvarstyti kelis esamus variantus ir išsiaiškinkime, ar tikrai talpinant straipsnius nemokamai, tikrai gaunate tokią paslaugą.

Straipsniai

Taigi, tiek Lietuvos, tiek žvelgiant globaliai, visoje internetinėje erdvėje yra siūloma begalės nemokamų blogų, kuriuose susikurti taip vadinamus account‘us ir nemokamai juose talpinti savo straipsnius, rašyti įdomias istorijas ar dalintis savo gyvenimiška patirtimi.

Bet ar tikrai naudą gaunate Jūs?

Būtina žinoti, kad straipsnių talpinimas bloguose ar kituose informaciniuose portaluose nėra arbatos pakelio ant virvutės mirkymas užvirinto vandens pilname puodelyje, ne viskas ką patalpinate priklauso Jums. Prie ko ši mintis, greitai viską suprasite.

Naudos gavimui iš blogo, tiek internetinių ar finansinių resursų prasme labai reikalingas. Tai lyg magnetinis laukas mūsų žemei, kuris leidžia išlaikyti pusiausvyra visatoje. Blogų ar informacinių svetainių savininkai tai puikiai supranta, bet patys neturi laiko rašyti straipsnius, juos talpinti ir iš to gauti naudos ir… Iš viso šito atsirado labai gudrus blogerių sprendimas, kuris nėra piktybinis, tiesiog sukurtas Jums su paslėpta potekste, kad informacine nauda Jūs dalinsitės ir su jais, patys apie tai nesuprasdami.

Kaip viskas vyksta?

Pradžioje pateiksime argumentą, kuris privers susimastyti dėl nemokamo blogo Jums. Pradėkime nuo blogo domeno, nesvarbu koks jis bebūtų, jis bet kokiu atveju kainuoja, greičiausiai visi su tuo sutiksite. Pripažinti teks ir tai, kad serverias, kuriame talpinami ir Jūsų rašiniai bei mintys, taip pat nėra labdaros fondo parama. Taigi, domeno ir serverio išlaikymas metams, tinklaraščio administratoriams kainuoja apie 50-60 EUR. Jau susimastėte, jei tiek kainuoja „nemokamo“ blogo išlaikymas, kodėl ir Jūs naudojatės nemokamai!? Štai čia ir slypi visa paslaptis, kuri, gali būti, kad įdomi ne visiems, bet jei skaitote, būtinai pasidalinsime savo pastebėjimais.

Kad Jums būtų nauda iš blogo, jei sugalvosite kelti internetinį puslapį ar jį tik palaikyti pasiektame lygmenyje yra būtinos kelios sąlygos ne Jums, bet pačiam blogui:

  1. Blogas duos naudos, jei jis nebus „ZERO“ – kas reiškia, kad blogas egzistuoja mažiausiai 6 mėnesius;
  2. Tinklaraščio PA (Page Authority) ir DA (Domain Authority) nėra „ZERO“ – nuliniai;
  3. Internetinių puslapių, blogų ar kitų informacinių portalų Rank‘as privalo būti ne mažesnis 4,00 (Rank skalė yra tik iki 10). Tad, nulis reiškia tikrų tikriausią nulį ir Jūsų naudos gavimui. (Naujausios Google taisyklės nebeklasifikuoja puslapių pagal PR – Page Rank);
  4. Naudingi nukreipimai, kurių tikitės iš savo „nemokamo“ tinklaraščio privalo būti DOFOLLOW, priešingu atveju, naudą turėsite tokią pačia kaip iki straipsnio talpinimo – „ZERO“;
  5. Administratoriai neturėtų koreguoti Jūsų asmeninių tekstų, straipsnių ar informaciją perteikiančių rašinių nebent, tai būtų tik raštvedybos klaidų taisymas, kuo abejojame, kad tokie veiksmai bus atliekami. Straipsniai privalo būti unikalūs ir niekur neskelbti;

Kaip pasiekti tik kelis punktus, kuriuos išvardinome aukščiau?

Jūsų straipsniai, nukreipimai, palaikymas ir pačių straipsnių, leidžia pačiam blogui augti ženkliai greičiau, nei jis augtų, jei jame informaciją talpintų patys administratoriai. Tad išvada kokia? Teisingai, kurdami savo nemokamus blogus ir keldami juos, Jūs darote didžiausią „meškos“ paslaugą ne sau, bet pirmoje vietoje – blogų savininkams.

 Straipsnių talpinimą ne trečiųjų asmenų pagalba!;

Seo straipsnių rašymą pagal visus paieškos sitemos reikalavimus!;

Seo paslaugas su pačia geriausia kaina, nes jos neįtakoja tretieji asmenys!;

Optimizavimas;

SEO paslaugos, kokia patirtis?;

UAB „Baltic belt“;

Pigūs skrydžiai;

Konsultavimas;

SEO tyrimas ir patarimai kaip išvengti laiko gaišimo;

Pigiausios paslaugos;

Kodėl verta turėti automobilį?;

Informacija apie SEO straipsnių rašymą;

Papildomos paslaugos prie SEO;

SEO straipsnių talpinimas internete – Gegužės mėnesio akcija!

Kaip parduoti SEO dramblį?;

Paslaugos saugoja nuo patirtos žalos;

Kokie pasiūlymai poilsiui domina žmones?;

Kiek kainuoja SEO straipsnių talpinimas;

Kiek patalpinti SEO straipsnių, kad pagerėtų rezultatai;

SEO tekstų panaudojimas;