Kam naudingos SEO paslaugos. Kokias atlieka funkcijas?

Kam naudingos SEO paslaugos. Kokias atlieka funkcijas?

Kam naudingos SEO optimizavimo paslaugos? Verslas pradėjo „kraustytis” į interneto platybes vos tik šis pradėjo funkcionuoti. Pradžioje, kai Google sistema, informacijos atžvilgiu dar buvo tuščia, tai kiekvienas internetinis puslapis buvo laikomas unikaliu ir naudingu paieškoje. Palyginus Google paieškos sistemą, buvusią prieš 10 metų su dabartine, daugeliui tai kelia šypseną. Šiuolaikinis Google produktas turi labai daug papildomų įrankių, atlieka tam tikras funkcijas, siūlo reklamą ir siūlo bei rekomenduoja susitvarkyti asmeninį ar verslo puslapį. Jei jame yra klaidų ar netikslumų, iš Google „console” sistemos yra gaunamas elektroninis pranešimas į el. paštą. Taip sistema pati bando gryninti informaciją vartotojams ir kas svarbiausia – nori jiems padėti, kad ieškoma informacija būtų kuo tikslesnė.

Kam naudingos

Per daugiau nei 10 metų, Google ženkliai pažengė į priekį, todėl pradėjo reitinguoti ne tik verslo puslapius, bet ir informaciją juose. Kuo jos mažiau, tuo ji laikoma mažiau informatyvia. Todėl, tokiose situacijose, į pagalba prašosi SEO specialistai, kurie gali ištaisyti ne tik klaidas svetainėje, bet dar ir užkaišyti esančias visas spragas. SEO optimizavimo paslaugos yra būtinos ir naudingos tiems verslininkams, kurie planuoja rimtai konkuruoti su jau senei veikiančiomis platformomis. Todėl be SEO specialistų profesionalių sprendimų, tokio tikslo įgyvendinti nepavyks. Tad, kam gi naudingos yra SEO paslaugos?

 1. Verslo internetinis puslapis sustiprėja. Jei tik paleista į internetines platybes svetainė nebuvo aptinkama net Google TOP 100 sąraše. SEO leidžia optimizuoti informaciją puslapyje ir padidinti jos reitingus. Tokiu būdu, Google sistema pradeda reaguoti į internetiniame puslapyje esančią informaciją kaip svarbią vartotojui, ne svetainės savininkui. Taip, pamažu, puslapio reitingai TOP sąraše pradeda gerėti.
 2. Gerėjant svetainės reitingams Google paieškoje, puslapyje pradeda lankytis vartotojai, kurie ieško panašios paslaugos ar prekės. Atėjus klientams į Jūsų svetainę tikėtina, kad jie jomis susidomės. Pirks iš Jūsų prekę ar paslauga arba ne, čia jau Jūsų vadybos skyriaus klausimas. Bet augant puslapio reitingams sąraše daugėja ir lankytojų.
 3. Kuo aukštesnis internetinio verslo puslapio reitingas sąraše, tuo didesnis vartotojų srautas lankosi. Esant didesniam lankytojų srautui atsiranda didesnė tikimybė parduoti savo prekę arba paslaugą. Tai reiškia, kad verslas, po truputį, pradeda nešti naudą ir pelną.
 4. Didelis srautas naudingas ne tik auginant pardavimus bei pelną. Pavyzdžiui, per mėnesį, puslapyje apsilankius apie tūkstantį ar kelis lankytojų, toks skaičius vartotojų jau žinos ką Jūs siūlote, pasidomės ir kaip rasti. Juk apsilankęs vartotojas nebūtinai bandys apsipirkti tuo pat metu. Daugelis ieško tik informacijos, kad palyginę ją tarp kelių pardavėjų galėtų pasirinkti geriausią variantą ir optimalia kaina.
 5. Be papildomų išlaidų reklamai auginsite pardavimus. Priešingai nei Google „Ads” reklama, po to, kai nustojate skirti lėšų reklamai, optimizuotas puslapis neišnyksta iš paieškos sistemos Top 10 – pirmo puslapio. Investavę į SEO optimizavimo paslaugą, sulauksite ne tik greito investicijos atsipirkimo. Pradėsite gauti pajamas dar pilnai neužbaigus optimizavimo paslaugos.

Tikimės, kas pavyko paaiškinti paprasčiau, kam naudingos SEO paslaugos.

 Optimizavimo paslaugos kaina

kiek kainuoja seo optimizavimas?

Kadangi, visi optimizavimo projektai yra skirtingi. Tam įtakoja ne tik skirtingi puslapį kūrę meistrai, bet ir skirtingos paslaugos bei prekės. Kiekvienas verslininkais turi savo verslo viziją, kuria remiantis ir vykdo savo veiklą. Taip yra įgyvendinamos ir SEO paslaugos. Specialistai, atlikę išsamią Jūsų internetinio puslapio analizę nustato jos techninę būklę – lygį. Jei yra klaidų, suprantama, kad jas bus privalu pašalinti. Pašalins jas pats savininkas ar darbas bus patikėtas svetainę kūrusiems, nuo to atsiras papildomos išlaidos. Todėl profesionalūs SEO specialistai, sudarę darbų planą gali įvardinti ir konkrečią SEO optimizavimo kainą. Paslaugos kainai daro įtaką:

 • Internetinis puslapis „paleistas” naujai ar jau veikia, kurį tai laiką;
 • Kiek informacijos ir koks jos turinys yra svetainėje. Per mažai informacijos puslapyje veda prie prastesnių rezultatų. Todėl yra specialistų siūlomas papildomas SEO straipsnių rašymas;
 • Kiek paslaugų ar prekių yra siūloma vartotojams;
 • Kokį tikslą norima pasiekti optimizavus svetainę;
 • Kiek raktažodžių, kuriuos siūlo Google įrankiai norima optimizuoti;
 • Svarbią įtaką optimizavimo kainai daro prekių ar paslaugų konkurencija paieškoje;
 • Optimizuoto puslapio palaikymui konkurencingu yra naudinga pildyti informacinius šaltinius. Straipsniu talpinimas padeda tai įgyvendinti nebrangiai ir nesudėtingai.

Taigi, norint sužinoti kainą, kiek galėtų atsieiti, brangiau ar pigiau SEO paslaugos, tokias paslaugas teikiantys specialistai atlikti aukščiau išvardintus veiksmus. Tam reikalingi įvairūs įrankiai, kurių dalis taip pat kainuoja, kad specialistai galėtų jais pasinaudoti. Tad, tikėtis SEO optimizavimo paslaugos už ledų su kava porciją, tikrai nereikėtų.

Taip pat skaitykite:

kam naudingos seo paslaugos

Realią optimizavimo kainą įsivaizduoja tie, kurie iš Google užsisako jos reklamą. Vieni reklamai investuoja po 5 ar 20 eurų per dieną. Kitiems nepakanka net ir 1000 eurų investicijos per mėnesį. Kaip jau minėjome, išlaidoms įtakoja konkurencija. Jei konkurencija maža, specialistai gali apsiriboti 60-90 eurų mokesčiu per mėnesį, kokius 6-9 mėnesiams. Toks paslaugos įgyvendinimo laikotarpis. Taigi, sėkmingam verslui, maksimali kaina maksimaliam laikotarpiui kainuotų apie 810 eurų (+- PVM). Aukštą konkurenciją turinčios paslaugos ar prekės, kainą optimizavimui sukels ženkliai. Pavyzdžiui, jei puslapis yra sukurtas naujai ar veikia ne didelį laiko tarpą, optimizavimo laikotarpis prasideda nuo 12 mėnesių. Jei iki to laiko, kitų specialistų nebuvo atliekamos SEO paslaugos. Einant prie kainos, ji gali svyruoti įvairiai, nuo 150 eurų iki 550 ar daugiau eurų (+-PVM). Tad skaičiuojant maksimalią SEO optimizavimo kainą, ji gali siekti 5000, gali siekti ir 10000 per metus. Žinant, kam naudingos SEO paslaugos ir turint net ir tokias išlaidas, rinktis optimizavimo paslaugas – geriausias pasirinkimas verslui internete.

Naudinga pasidomėti:

Kainos nėra „laužiamos iš piršto”, jas sudaro daug veiksmų, kurie turi eiliškumą bei įgyvendinimo laikotarpį. Norėdami sužinoti tiksliai, kiek galėtų kainuoti Jūsų sumanyto projekto optimizavimas, kreipkitės. SEO.itturas.lt – kontaktai.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.