Apgauti vartotoją įmanoma, Google botų, NE

Apgauti vartotoją įmanoma, Google botų, NE

SEO optimizavimo paslaugos, yra svarbiausios internetiniam verslui. Siekdami geresnių rezultatų su verslo puslapiu paieškoje, verslininkai dažnai užsisako paslaugas iš užsienio kompanijų. Apgauti vartotoją, nieko nenutuokdami verslininkai gali lengviau, tačiau Google robotų „botų”, apgauti nepavyks. Todėl, dažnai išleidę nemažą sumą paslaugoms iš užsienio tiekėjų, optimizavimo paslaugą svetainei gauna minimalią. Rezultatai pasikeičia po 6 mėnesių, kai Google robotai įvertina atliktus darbus, internetinio puslapio techninę bei turinio būklę.

Apgauti vartotoją

apgauti vartotoją

SEO optimizavimo specialistai pastebi rinkos pokyčius. Kai paslaugas bandantys užsisakyti išsiduoda, kad panašias paslaugas bandė užsisakyti ir tarptautinėje rinkoje. Kadangi jie kreipiasi į specialistus Lietuvoje, greičiausiai su prantate, kad kai kurie taip ir liko, tik susimokėję už tariamą optimizavimo paslaugą. Tai nereiškia, kad jie norėjo apgauti Lietuvos vartotojus. Tiesiog, jie bandė sustiprinti savo pozicijas paieškoje ir ketino tapti dar labiau konkurencingi Google paieškos sistemoje. Neretai, užsakytos optimizavimo paslaugos tarptautinėje rinkoje yra virtualios. Tai reiškia, kad paslaugos ir nuorodos neturi jokios informacinės vertės, todėl ankščiau ar vėliau yra identifikuojamos kaip nenaudinga informacija vartotojui. Pradžioje, po paslaugos užsakymo, viskas atrodo lyg ir gerėjo, puslapio pozicijos stiprėjo, didėjo ir lankytojų skaičius. Tačiau, praėjus tam tikram laikui, sėkmė lyg nusisuko. Taip nutinka dėl vienos priežasties, Google „botai” nustatė taisyklių pažeidimą, todėl tai, kas naudinga atrodė vartotojui ir jis lankėsi Jūsų puslapyje, paieškos sistemų milžinės įrankiams pasirodė kitaip. Todėl rezultatai buvo anuliuoti. Krenta reitingai ir Jūsų puslapis krenta iš konkurencijos ribų.

 

Taip pat skaitykite:

 

SEO optimizavimo kainos Lietuvoje

seo kaina

Lyginant optimizavimo paslaugų kainas Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje galima tik pasidžiaugti. Priešingai nei produktų kainos, SEO optimizavimo kainos nekyla. Taip yra dėl vienos priežasties. Kainą didina arba mažina ne Lietuvos rinka, bet specialistų valdomi asmeniniai įrankiai, į kuriuos jie taip pat investuoja ir žinoma, įtaką turi ir Jūsų verslo internetinio puslapio techninė būklė. Todėl viską išanalizavus, patikrinus ir nustačius klaidas, galima tiksliai pasakyti, kiek kainuos SEO optimizavimas. Tad, tikėtis vienos kainos, visiems optimizuojamiems puslapiams būtų klaidinga. Vieni projektai yra sukurti kokybiškai, kiti mažiau, dar kita grupė mėgėjiškai. Todėl kiekvienas iš jų bus įvertintas atskira kaina. Kai mažėja darbų kiekis, mažėja ir kainos. Lieka tik optimizuoti internetinį puslapį ir laukti vartotojų įvertinimo bei sėkmės.

Pasidomėkite:

SEO.itturas.lt optimizavimo paslaugas teikia daugiau nei 6 metai. Darbinė patirtis ir individualūs sprendimai bei asmeniniai įrankiai leidžia komandai išlaikyti konkurencingas kainas. Daugelio verslo sričių jau yra žinomos, žinomi ir terminai optimizavimo darbų atlikimui, tad nesudėtingai bus pateiktas išsamus pasiūlymas ir kainai.

Apgauti vartotoją, tokios minties reikia vengti bet kokiu atveju.

Bet, visada yra bet… Prieš priimdami sprendimus, pasikonsultuokite su SEO specialistais ir sužinokite preliminarias galimybes, terminus ir kainą. Gali būti taip, kad norimo optimizuoti verslo nauda nėra tokia dėkinga, kad atpirktų investicijas į SEO optimizavimą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.