Ideali vieta Šv. Valentino vakarui – namelis dviems

Ideali vieta Šv. Valentino vakarui – namelis dviems

Ideali vieta Šv. Valentino vakarui – namelis dviems

Neabejotina tiesa – meilę rodyti ir reikšti reikėtų kiekvieną dieną. Tačiau metuose yra ir ta diena, kai meilė yra tiesiog švenčiama. Tai vasario 14-oji – Švento Valentino diena. Ir nors yra žmonių, atsainiai ignoruojančių ar net pykstančių ant šios šventės, daugeliui mūsų tai yra proga praleisti vakarą itin romantiškai su savo antrąja puse.

Namelis dviems

Namelis dviems tokiai progai yra ideali vieta. Kas gali būti romantiškiau už privatų vakarą sodyboje, kuri skirta tik dviem asmenims, dviem svečiams, dviem mylinčioms širdims. Čia ramaus poilsio netrikdo viešbučių ir SPA centrų šurmulys. Juk visi nori paminėti šią progą – visi skuba rezervuoti savo numerius.

Romantiška

 

Romantiškam vakarui praleisti ideali kombinacija – pirties ir kubilo procedūros. Net ir viduržiemį (o gal ypač viduržiemį) tikras malonumas lepintis karšto vandens teikiamu malonumu, kai aplinkui speigas, kai ramiai leidžiasi snaigės. Jei pasiseks ir bus giedras dangus – galima mėgautis žvaigždžių gausa. O jei jų ir nesimato, gera žvaigždžių ieškoti mylimojo akyse, kai aplink šoka žvakių liepsnelės.

Poilsis

Kūnui palepinti pirtyje rekomenduojamos kaukės. Itin malonu, kai mylimo žmogaus rankos švelniai ištepa odą natūraliu ir kvapniu medumi. Vietinių miškų padovanotos vantos suteiks galimybę dar labiau pasirūpinti vienam kitu. Tik šį vakarą, o ir jokia kita proga, nereikia prisiminti nuoskaudų ir stengtis nuplaukt į antrąją pusę. Vantos galia geriausiai atsiskleidžia, kai ja naudojamasi švelniai.

Jeigu Švento Valentino dieną organizuojate ne kartu su antrąja puse, o kaip staigmeną mylimajam, galima su sodybos šeimininkais susitarti dėl specialių dekoracijų. Namelis dviems gali būti ypatingai papuoštas tik jums. Galbūt tai specialios kvapnios žvakės, galbūt rožių žiedlapiai ar bet kas kita, kas karaliauja jūsų romantiško vakaro vizijoje. Sodybos šeimininkai su malonumu padės įgyvendinti jūsų svajones.

Taip pat skaitykite:

Daugelis tikriausiai norėtų, kad diena po šios šventės būtų paskelbta nedarbo diena. Taip būtų kur kas lengviau išvykti šiam vakarui toliau nuo namų ir iš tiesų pasidžiaugti tik vienam kito kompanija. Tačiau geriau suplanavus, viskas juk įmanoma. Namelis dviem įsikūręs tik už valandos kelio nuo sostinės, tad ryte galima vykti tiesiai į darbą. Juk viskas, ko reikia žvaliam rytui, – dušas, plaukų džiovintuvas, kava – yra sodyboje.

Kad ir kaip ten bebūtų, Švento Valentino diena – tai tas laikas, kai meilė suskamba net ir didžiausių niurzgų širdyse. Tad griebkite savo antrąją pusę ir pasilepinkite laiku tik jums dviem.

Straipsniu talpinimas;

SEO straipsniu rasymas;

Atgalines nuorodos;

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.