Kiek kainuoja SEO paslaugos? Apie kainas!

Kiek kainuoja SEO paslaugos? Apie kainas!

Kiek kainuoja SEO paslaugos domisi daugelis. Tenka pastebėti, kad vis dar yra tokių, kurie naiviai tikisi, jog šios paslaugos gali būti naudingos jų verslui. Padės uždirbti pakankamai daug ir tuo pačiu paslaugos bus kone nemokamos.

Verslas į internetines erdves „persikraustė” gan senei, todėl atsirado terpė ir kitiems verslams plėtotis. SEO paslaugos yra ta sritis, kuri padeda optimizuoti verslą internetinėje erdvėje. Tai veda prie geresnių rezultatų ieškant klientų, supažindinant juos su siūlomais produktais ir suprantama, auginant pardavimus. Per paskutinius 5 metus, SEO paslaugos išpopuliarėjo ir Lietuvoje. Domitės kiek kainuoja?

Kiek kainuoja

kiek kainuoja seo

SEO.itturas.lt turi ilgametę darbinę praktiką šioje srityje, kuri siekia daugiau nei 6 metus. Todėl galima paminėti kelias klaidas, kurias daro klientai.

  1. Tikisi minimalios kainos nurodydami maksimalius rezultatus;
  2. Įsivaizduoja, kad SEO paslaugos trunka kelias dienas ar savaites daugiausia;

SEO paslaugos kaina priklauso nuo daugelio kriterijų, todėl kiekvienam klientui, kaina yra paskaičiuojama individualiai. Klientai, kurie kreipiasi į SEO.itturas.lt dėl kainos nustatymo, žinodami kriterijus, nesudėtingai nuspėtų ir darbų kainą.

Kokie tie kriterijai?

  1. Optimizuoti norimo internetinio puslapio darbinis laikotarpis (kiek puslapis veikia po sukūrimo);
  2. Kokia internetinio puslapio vidinė techninė būklė;
  3. Ar svetainė yra optimizuota iš vidaus;
  4. Ar puslapis yra 100 procentų paruoštas darbui Google sistemoje;
  5. Jei svetainė turi trūkumų, juos pašalins puslapį kūrę ar tuo užsiimti bus leista SEO paslaugas teikiantiems;
  6. Kokia veiklos ar siūlomų produktų konkurencija internetinėje erdvėje;
  7. Koks kiekis raktinių žodžių yra pasirenkamas;

SEO specialistai

Kaip matote, kainą lemiančių kriterijų yra daug. Kuo daugiau darbų teks atlikti optimizavimą teikiantiems, tuo SEO paslaugą kainuos brangiau. Mažesnių kainų tikėtis gali tie, kurie patys atliko savo puslapio analizę, ištaisė visas rastas klaidas ir į SEO specialistus kreipiasi tik dėl išorinio puslapio optimizavimo. Greičiausiai neatsiras nė vieno specialisto, kuris siūlo SEO paslaugas ir sutiks jas atlikti nepašalinus klaidų. Tai lyg namą statyti neįsitikinus, kad pamatai yra tvirti ir neturi pažeidimų.

 

Taip pat skaitykite:

 

Daugiau raktų reiškia pigiau

kiek kainuoja seo paslaugos?

Nors didelis optimizuojamų raktažodžių kiekis kelia bendrą SEO paslaugos kainą, bendra kiekvieno raktažodžio kaina krenta. Pavyzdžiui: „SEO paslaugos kaina” tik vieną raktažodį, SEO specialistai sutiktų optimizuoti už kokius 80 eurų per mėnesį. Suteikiamos paslaugos laikotarpis būtų apie 6 mėnesiai. Taigi, bendra paslaugos kaina būtų apie 480 eurų. Bet, pasirenkant kelis raktažodžius: „SEO paslaugos”, „SEO paslaugos kaina”, „Profesionalios SEO paslaugos” ir „SEO specialistas”, galima sulaukti gan geros kainos pasiūlymo. Tarkim, kaina galėtų būti apie 250 eurų per mėnesį, visą SEO paslaugos suteikimo laikotarpį, tuos pačius 6 mėn. Taigi, Jei vienam raktui už SEO paslaugas bendra kaina buvo 480 eurų, tai už 4 raktažodžius bus 1500 eurų. Ir moti rankomis nereikėtų, už tokią kai, bus optimizuoti keturi raktai, kurių vieno kaina bus vos apie 62 eurus. Tiksliau kaina – 62,5 eurų. Tokiu būdu, vieno raktažodžio kaina iš 80 eurų krenta iki 62, kas leidžia ženkliai sutaupyti. Tai yra 105 eurai per 6 mėnesius. Daug ar mažai, spręskite patys, bet pasinaudoti logika ir algoritmu, kuris leis sutaupyti – verta.

Pasidomėkite:

Pradėkite atrasti optimalų SEO paslaugos kokybės bei kainos santykį – SEO.itturas.lt

Mūsų kontaktai.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.