Kokia preliminari SEO paslaugos kaina? 100-200 eurų pakanka?

Kokia preliminari SEO paslaugos kaina? 100-200 eurų pakanka?

Lietuva nėra didelė šalis, bet jos internetinė erdvė – neišmatuojama. Pavyzdžiui, jei ankščiau, įmonės įsteigimui būdavo privalu vykti į VĮ „Registrų centras”. Tai paskutiniais duomenimis, daugiau nei 80 procentų naujai įsteigtų įmonių buvo registruotos pasinaudojant galimybe registruoti internetu. Todėl šiuolaikiškos paslaugos, beveik visos yra teikiamos internetu. Galima sužinoti, kokia preliminari paslaugų kaina, pasirinkti arba ne.

Kokia preliminari SEO kaina

kokia preliminari kaina

Ginčai dėl optimalios SEO kainos nenutyla. Vieni tvirtina, kad Lietuvos rinkoje sugebėtų optimizuoti puslapį ir jį iškelti vos už 200-300 eurų. Kiti gi teigia, kad optimizavimas yra sudėtingas, todėl yra privaloma pasiruošti nemažoms investicijoms. Kaip yra iš tikro? Greičiausiai, kad toks klausimas kyla kone kiekvienam SEO optimizavimo paslaugos ieškančiam, kokia kaina.

Tikslios kainos pasakyti neįmanoma

Kad ir kaip klientas spaustų paslaugos vykdytoją, iškart jis negali pasakyti, kiek gi kainuos vieno ar kito internetinio puslapio optimizavimas. Nė vienas profesionalus SEO specialistas nesiims darbų atlikimui neatlikę puslapio būklės analizės, konkurencijos lygio nustatymo ir puslapio turinio patikrinimo. Taip, šie keli kriterijai yra labai svarbūs, todėl juos svarbu patikrinti, kad optimizavimo darbai vyktų sklandžiai. Tad, vargu pavyks rasti tokį specialistą, kuris užsimerkę apsiimtų optimizavimo darbu. Galite tik įsivaizduoti, kokia optimizavimo kaina galėtų būti, jei specialistai nerastų puslapyje klaidų ar taisytinų vietų. Arba, kaip viskas pasikeistų, jei visgi klaidos būtų rastos ir jas tektų pašalinti, arba, tektų pildyti puslapio turinį. Visi darbai kainuoja, ne daug, bet kainuoja. Todėl po nedaug, po nedaug ir „subėga” keli šimtai tik už klaidų taisymą ar analizę. Tad, paprašius pateikti pasiūlymą, sužinosite, kokia preliminari kaina.

Pasidomėkite:

 

Jei domėjotės ir lyginote kainas supratote, kad aukščiau Google paieškoje esantys prašo daugiau, žemiau konkurencijos lygio, gali pasiūlyti tokio pat aukšto lygio, tik mažiau kainuojančias. Deja, bet 200-300 eurų  optimizavimui nepakaks. Nesvarbu, kaip gaila bebūtų, optimizuoti puslapį privalu, todėl neišvengsite ir investicijų. Pavyzdžiui, „šarka” atnešė tokią žinią, kad Vilniuje siūlomos SEO optimizavimo paslaugos kainuoja po 150 eurų už vieną keliamą raktažodį. Darbų atlikimo trukmė siekia net iki 12 mėnesių, kainą mokant kas mėnesį. Kadangi SEO.itturas.lt turi asmeninės nuosavybės teise priklausančių įrankių, trečiųjų šalių paslaugomis ji nesinaudoja. Todėl optimizavimo kainą gali pasiūlyti tokią, kurios bus sunku atsisakyti. Kaip pavyzdys, 10 taksi raktažodžių, SEO.itturas.lt  gali iškelti per 6-8 mėnesius, o kaina siekia vos 250-300 eurų per mėnesį. Skaičiuoti mokantys supras, kad vieno raktažodžio kaina siekia vos 30 eurų + PVM. Taigi, ginčytis dėl kainų galima ilgai, bet rasti paslaugas už mažesnė kainą – įmanoma.

Pradėkite atrasti – SEO.itturas.lt

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.