Kaip parduoti SEO dramblį?

Kaip parduoti SEO dramblį?

Kaip parduoti SEO dramblį?

Smagu žiūrėti, kai verslininkai ar bandantys prisidurti prie atlyginimo bando ieškoti įvairių legalių galimybių.

Straipsnių rašymas internetinės erdvės užpildymui

Kaip parduoti? Pabandžius perskaityti bent 10 straipsnių apie įvairias SEO paslaugas galima susidaryti nuomonę, kad tai ne rašytojų, bet filosofų klubas. Vieni skaičiuoja straipsnių struktūros punktus, kiti įvardina kažkokias nematytas taisykles, dar kiti matuoja straipsnių rašymo kainas, o penkiolikti ar dvidešimt šešti tiesiog rašo ir žino, ko jiems reikia gerų rezultatų pasiekimui.

Naudinga pasidomėti:

 

Taigi, pasinaudokite 5 taisyklėmis, kurios yra kitų rašytojų taisyklių rekomendacijomis rašant bei talpinant straipsnius:

 1. Netalpinkite straipsnių nemokamai! Tai nėra blogai, bet kam nešti naudą kitiems, bet ne sau? Pirma, talpinant nemokamus straipsnius negausite atgalinės nuorodos. O kokia gali būti nauda Jums patalpinus nemokamai straipsnį, jei nėra atgalinės nuorodos? Antra, kad ir gavus atgalinę nuorodą, po tam tikro laiko ji taps neaktyvia, jei nesusimokėsite metinio mokesčio. O jei ir pavyks susikalbėti su administratoriais dėl nuorodos palikimo, bet kokiu atveju privalėsite kažką susimokėti. Trečia, nemokamą straipsnių talpinimą siūlo puslapiai, kuriuose randamas tik el. paštas. Tai vieša „paslaptis” ar tik nenoras skelbti nelegalią veiklą? Užsakovams derėtų susirūpinti patikimumu. Kam slėpti asmeniui rekvizitus, jei norima sulaukti kuo didesnio susidomėjimo bei užklausimų? Pirmas punktas užbaigiamas rekomendacija – prieš užsisakant straipsnių talpinimą susisiekite su taip vadinamais paslaugų teikėjais. Tokiu keliu galima išvengti nesusipratimų bei lėšų praradimo. Greitas SEO straipsniu talpinimas internete.
 2. Netikėkite tuo, kad nemokamai patalpintas straipsnis gali nešti Jums naudą. Gal ir pasikartosime, bet tokiu keliu bandome apsaugoti savo vartotoją nuo būsimų klaidų. Kai pas nemokamas straipsnių talpinimo paslaugas teikiančius administratorius, Jūs užsisakysite parašyti dar ir straipsnį suprasite, jog ne viskas nemokama kas gali taip atrodyti. „Maksimkos” parduotuvėje, atrodytų, kad svogūnų lukštai nieko nekainuoja paprastą dieną, bet per Velykas, lukštų 1 kilogramo kaina buvo skelbiama 7,99 eurai 🙂 Tokiu būdu, nemokami produktai ar paslaugos pereina prie kito lygio, prie kitų paslaugų pritempimo – SEO straipsniu rasymas kaina. Taigi, tas kas talpina straipsnį nemokamai į savo straipsnio kainą įtraukia ir paslaugos kainą, kuri skelbiama kaip nemokamai. Išvada antram punktui, ieškantys nemokamų straipsnių talpinimo paslaugos už lipa ant grėblio, ant kurio koto puikuojasi užrašas: talpiname nemokamai be atgalinės nuorodos, jei straipsnį užsisakote pas mus. Pagavote mintį?
 3. Netalpinkite pas kitus, stiprėkite patys! Pradžioje, darbus užbaikite savo puslapyje (savam kieme jų visada yra daugiau)! Jei Jūsų internetinis puslapis yra naudojamas paslaugoms, kurių aprašymui nereikalinga pateikti daug informacijos reiškia, kad puslapio informacinę bazę privalu stiprinti patiems. Kaip tai? Internetinis puslapis, kuriame yra pateikta mažai informacijos vartotojui taip pat vertinamas kaip mažą naudą nešantis ir Google sistemai. Susikurkite savo puslapyje arba paprašykite specialistų, kad sukurtų blogą arba straipsnių skiltį. Joja ar jame galite rašyti savo pastebėjimus, patarimus vartotojui ar pateikti dažniausiais daromas klaidas. Tokiu keliu stiprinsite ne kitą, nemokamų straipsnių portalą, bet savo asmeninį puslapį. Vien perskaitę šią mintį turėjote nusišypsoti ir suvokti, kad tai tiesa. Žinoma, straipsnių parašymą visada galima užsakyti pas tuos, kurie padės Jums sutaupyti laiko.
 4. Nesinaudokite siūlomomis akcijomis! Įvairios paslaugų akcijos internete verčia vartotojus svarstyti, ką reiškia, kad jie gaišta savo laiką. Kodėl? Jei domitės SEO straipsnių talpinimo paslaugomis greičiausiai, kad jau senei renkate apie tai informaciją. Įsivaizduokite, kad daugelis tokias paslaugas teikiančių siūlo įvairius pasirinkimus paslaugoms pigiau. Bet ar verta tokių laukti? Greičiausiai, kad ne! Kodėl? Užklausus pas paslaugo teikėją, greičiausiai, visada sulauksite išskirtinio dėmesio, todėl nebūtina gaišti laiko laukiant, kad ir paslaugos – SEO straipsniu talpinimas, kuri aktualia tema išlieka kas mėnesį, ne kas akcijinį laikotarpį. Susisiekite ir visada sulauksite akcijos kainų verto pasiūlymo SEO straipsnių talpinimo internetinėje erdvėje.
 5. Nesivadovaukite jokiomis taisyklėmis. Jei žinote kaip pakeisti automobiliui padangą nereiškia, kad galėsite panaudoti panašų principą ir SEO paslaugų sferoje. Damkratu internetinio puslapio pakelti nepavyks, teks pasinaudoti SEO paslaugų specialistų pagalba.

Taip pat skaitykite:

Taigi, kaip parduoti dramblį?

Prisiminkite pamirštą anekdotą:

Susitinka du kaimynai…

– Vienas jų sako:

Nepatikėsi, įsigijau dramblį, Pietų Afrikoje;

 • Jis plauna indus;
 • Skalbia;
 • Daro valgyti;
 • Kai pašvenčiu, parneša namo;
 • Saugo namus;
 • O ryte atstoja žadintuvą, nėra suklydęs…

– Antras kaimynas užpavydėjo, sako:

 • Parduok man jį, kam jis tau, man jis praverstų labiau;

– Kaip tarė, taip ir padarė, susimokėjo kaimynas ir išsivedė dramblį iš pagalbinių patalpų.

– Po savaitės, kaimynas pirkęs dramblį pasibeldžia į pardavusio duris.

– Tu man pardavei mėsos kalną, kuris daug ėda ir dar daugiau šika (natūrali kalba smagesnė, nei taisyklėmis megzta), vos tik atidaręs duris išgirdo kaimynas.

– Taip garsiai nerėk, pradėjo jis raminti kaimyną, kitaip dramblio neparduosi

Moralė:

Įvairūs pasiūlymai, pagyrimai ar pastebėjimai yra skirti tik didelio ir naudingo dramblio pardavimui (kaip parduoti), pavadinimu – SEO paslaugos 🙂

Jei supratote, straipsnis skirtas ne skaitymui, bet jei perskaitėte, ačiū, kad radote 🙂

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.