Vandens filtrai namui – individualus pajėgumas

Vandens filtrai namui – individualus pajėgumas

Vandens filtrai namui nėra mada šiuolaikiškame pasaulyje. Kiekvienas vartotojas tikisi gauti kuo aukštesnės kokybės vandens, kad jame nebūtų nepageidaujamų medžiagų. Tad kiekvienas pripažįsta, kad vandens filtrai namui yra geriausias ir mažesne kaina pasirinkimas.

Vandens filtrai namui

vandens filtrai namui

 

žmogaus organizmas yra sudarytas iš vandens ir jis siekia net apie 70 procentų. Tad daugelis vartotojų buityje naudoja Brita filtrus kokybiško vandens gamybai. Tačiau Brita vandens filtrai nėra pajėgūs tenkinti namo gyventojų poreikį, jei jis yra ženkliai didesnis. Brita filtrai atstato vandens kokybę, tačiau filtrų našumas nėra tenkinantis daugiau suvartojančių gyventojų poreikį. Todėl ne veltui Pureaquafilter.lt specialistai ir jų siūlomi vandens filtrai yra populiarūs ir pateisinantys lūkesčius. Pureaquafilter.lt filtrai namui yra parenkami pagal gyventojų vandens sunaudojimą kasdien, per savaitę ar per mėnesį. Tad naudinga susipažinti su dažniausiai siūlomais filtrais namui yra naudinga.

  • Mechaniniai vandens filtrai yra naudojami pirmoje vandens filtravimo stadijoje, kad į namų vandens sistemą nepatektų nepageidaujamos medžiagos: smėlis, dumblas, rūdys ir kitų medžiagų dalelės. Tad ne veltui šie filtrai yra vadinami pirminio filtravimo sistemomis;
  • Vandens tiekimui į namus iškasus šulinį ar padarius gręžinį suprasite, kad šiuose vandens šaltiniuose dažniausiai yra fiksuojamas perteklinis geležies ir sieros vandenilio kiekis. Vanduo nėra skaidrus, turi geležies skonį ir smirda supuvusiais kiaušiniais. Tai natūralus reiškinys, jei į namus nusprendėte rinktis ne centralizuotą vandens tiekimą, bet alternatyvius šaltinius. Todėl vandens nugeležinimo filtrai namu yra nepakeičiama sistema gerinant vandens kokybę;
  • Vandens minkštinimo filtrai ar nukalkinimo filtrais vadinamos sistemos name montuojamos buitinės technikos tarnavimo laiko ilginimui. Kietas vanduo pirma yra boilerių, skalbiankių, indaplovių, kavos aparatų ir kranų priešas. Dažnai susikaupiančios kalkės ant kaitinimo elementų garantuoja technikos dažnus gedimus. Namui sumontuoti minkštinimo ir nukalkinimo filtrai atlaisvina savininkus nuo papildomų rūpesčių, name naudojamos technikos gedimų.

Individualus filtrų pajėgumas

Kadangi kiekvienas namas ir jo gyventojai turi individualius poreikius, Pureaquafilter.lt specialistai pasiūlys filtrus namui pagal našumą. Kokybė ir garantijos namui bus užtikrinti Pureaquafilter.lt specialistų nuolatinės priežiūros dėka.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

seo paslaugos

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.