Kuo SEO paslaugos išsiskiria nuo kitų reklamos kanalų?

Kuo SEO paslaugos išsiskiria nuo kitų reklamos kanalų?

Kuo SEO paslaugos išsiskiria nuo kitų galimybių. Gyvename tikrame skaitmeninės rinkodaros amžiuje, kai prekyba internetu vyksta kaip niekada intensyviai. Prekes ir paslaugas kasdien internetu perka milijonai žmonių. Tarp kurių yra kone kiekvienos nišos pavyzdžių: nuo kvepalų, statybinių prekių iki maisto, kūdikių priežiūros reikmenų ir kt.

Kuo SEO paslaugos išsiskiria

Kuo SEO paslaugos išsiskiria

Internetinė prekyba yra patogus, neretai daug laiko sutaupantis sprendimas. Kalbant apie pastarųjų metų aktualijas – gali tapti ir vienintele alternatyva įsigyti tam tikros rūšies prekių. Taigi neturėtų stebinti, kad dabar kaip niekada aktyviai verslai ieško efektyviausių reklamos būdų, kurie padidėjus ir taip aršiai konkurencijai, neretai lieka ir vieninteliu būdu išlikti konkurencingu ir apskritai nebankrutuoti. Tačiau čia susiduriama su problema – reklamos kanalų tokia gausa, kad darosi keblu pasirinkti tinkamiausią. Kartu su skaitmenine rinkodara į pasaulį atėjęs SEO optimizacijos terminas dažnai laikomas daugelio kitų alternatyvų opozicija. Tačiau retai susimąstoma, kokie privalumai ir trūkumai SEO iš tikrųjų skiria nuo kitų reklamos galimybių.

SEO paslaugos visoje Lietuvoje.

SEO ir GOOGLE ADS

GOOGLE ADS, arba GOOGLE reklama, tai mokama SEO paslaugų alternatyva, suteikianti galimybę pasiekti aukštas pozicijas tarp paieškos rezultatų. Iš pirmo žvilgsnio GOOGLE ADS variantas gali pasirodyti kur kas patrauklesnis nei SEO. Tik užsakius reklamą iš karto matyti efektas (svetainė kaip mat atsiduria viršuje). Svetainės pozicijos pasiekiamas su tiek raktažodžių, kiek norima (viskas priklauso nuo pasirinkto  reklamos plano, GOOGLE ADS reklamos kampaniją galima sukurti ir savarankiškai (nors tai taip pat reikalauja tam tikro išmanymo, tačiau informacija nesunkiai pasiekiama). Tačiau, kaip visada, yra BET…

Nors pasirinkus SEO optimizaciją rezultato siekti reikia ilgiau, jis taip pat ilgiau ir trunka (GOOGLE ADS atveju, pasibaigus reklaminės kampanijos laikui, svetainė gali atsidurti tose pačiose pozicijose, kuriose buvo prieš tai. SEO atveju, pozicijos laikosi dar kurį laiką net ir nutraukus darbus). Be to, renkantis optimizacijos būdą, į internetinę svetainę pritraukiami tie lankytojai, kuriems paslaugos ar prekės iš tiesų įdomios, kurie jų ieško, o ne tik pamato paieškos viršuje iššokusią reklamą.

SEO ir reklama socialiniuose tinkluose

Reklama socialiniuose tinkluose taip pat sparčiai populiarėjantis pasirinkimas, kuris suteikia galimybę pasiekti tikrai didelę dalį auditorijos. Visgi, lyginant su SEO, pastarasis yra kur kas universalesnis, mat GOOGLE paieška naudojasi kone visi interneto vartotojai, o štai paskyras socialiniuose tinkluose turi toli gražu ne visi. Taigi, efektyvumu reklama socialiniuose tinkluose gal ir nenusileidžia optimizacijai, tačiau gerokai atsilieka pasiekiama auditorija. Dėl šios priežasties reklama socialiniuose tinkluose kai kuriems verslams gali būti apskritai netinkama, priešingai nei SEO, kurį galima laikyti universaliu reklamos kanalu.

Digital star paslaugos verslui.

SEO.itturas.lt

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.