SEO paslaugos

SEO paslaugos

Kaip ekskavatoriaus vairuotojui keista žiūrėti, kad tik su kastuvu kasamas griovys ar diseo paslaugos Jums atnešdelis žemės plotas, taip ir SEO specialistai stebisi įmonių internetiniais puslapiais, kuriuose skelbiama, kad jie jau 10 ar daugiau metų yra su klientais, bet paieškoje jie randasi vos 50 ar net už TOP šimtuko ribų. Klausimas – kuris neturėtų įžeisti nė vieno skaičiusio: kodėl per tiek daug metų nepriartėjote prie savo klientų ir internete?

Atsakyti sunku ar sudėtinga? Darbinė patirtis didžiulė, atsakyti galime ir mes.

Visus tuos metus, kuriuos dirbote klientams galvojote tik apie savo pajamas (kokybė ir kaina – neliečiamos), arba buvote nusprendę, kad papildomos investicijos į seo paslaugą Jums atneš daugiau tik nuostolių, nei naudos. Gerbiamieji, o kur teigiamas požiūris tik į klientų poreikius? Juk jie ir yra Jūsų energijos bei įmonės „jaunystės“ eliksyras. Tad kodėl nepasistengus, kad Jūsų ar būsimieji klientai, Jus atrastų ir internetinėje erdvėje?

seo paslaugos

Investicijos į SEO paslaugas nėra mažos, bet jos atsiperka daug greičiau nei įsivaizduojate Jūs patys. Tarkime, Jūs investavote 4 ar 5 tūkstančius Eurų į savo internetinio puslapio optimizavimą paieškos sistemoms per metus ir greičiausiai nepatikėsite, kad investicijos atsipirks jau kitais metais (ar teko girdėti apie tokią sėkmę Lietuvoje). Taip, taip, Jums nepasigirdo, kitais metais jau galėsite pradėti skaičiuoti papildomas pajamas versle, kurios kaskart augs kartu su kiekviena papildoma investicija.

Kas reikalinga SEO paslaugos užsakymui?

Nieko sudėtingo, tereikia atsiųsti mums užklausimą dėl norimos paslaugos, įvardinant internetinį puslapį ir sritis iškėlimui, jei turite tokias numatę. Taigi, Jūsų užklausa su klausimu, kokia kaina, tikrai neturės atsakymo, nes mums būtina žinoti kokios paslaugos klausiate; straipsnių talpinimo, SEO straipsnių rašymo ar internetinio puslapio optimizavimo.

Suprantama, kad į mūsų siūlomas paslaugas įeina ir straipsnių talpinimas, kuris, šiai dienai yra rekomenduojamas ir labai naudingas. Tik klysta tie, kurie patiki savo versijomis, kad straipsnių talpinimas ir yra SEO paslaugos. Ne, SEO paslaugos nėra internetinės erdvės „šiukšlinimas“ tekstais ar straipsniais. Paslaugos, kaip ir visi darbai turi savo pradžią ir pabaigą. Todėl pradėję nuo savo puslapio ar svetainės, SEO specialistų įvertinimo, žingsnis po žingsnio ir Jūs „pagausite“ sėkmę internete.

Būkite atidūs ir koncentruoti siųsdami užklausimus dėl paslaugos,  tik taip rezultatų bei sėkmės sulauksite ženkliai greičiau!

Daug klientų Jums ir nė vieno „copy paste“…

Kiek kainuoja Jūsų asmeninis laikas?

Nemokamus blogus galite susikurti ir patys: weebly.com; blogger.com; blog.com; smore.com; wordpress.com; linkarena.com; webs.com; tumblr.com ir kt. Nebūsime „tikrais“ lietuviais, pasidalinsime šia informacija, tik perspėjame, kad naudos siekimas iš Jūsų pareikalaus daug energijos ir laiko (nežinant subtilybių užtrunka apie 12 mėn. ar net daugiau). Pasiruošę?

Nesinaudojame trečiųjų šalių paslaugomis, todėl galime garantuoti, kad Jūsų paslaugos bus ne tik aukščiausios kokybės, bet ir saugios. Mes siūlome tik mums nuosavybės teise priklausančius tinklaraščius, į kurių sėkmę investuojame dalį ir Jūsų sėkmės.

Daugelis klausia apie teminius tinklaraščius. Mitai ir lieka mitais. Argumentuojame, į daugelį lietuviškų puslapių „ateina“ nuorodos, kurios įkeltos hieroglifų kalba (Japonija, Kinija, Mongolija ir t.t.), bet jos puikiai veikia ir nesuprantant kas ten rašoma. Tad, straipsniai skirtingomis kalbomis ir surišti nuorodomis tarpusavyje veikia puikiai. Suprantama, kad yra tam tikrų niuansų, bet norintiems gauti paslaugą tai neturėtų kelti susidomėjimo, labiau paslaugas teikiantiems.

Dauguma internetinių puslapių turi labai daug įeinančių nuorodų, kai kuriems kiekiu pavydime net ir mes, bet jų pozicija paieškoje nėra TOP 1 ir ne 10. Jei labiau atkreipsite dėmesį, dažniausiai tokie puslapiai randasi vos TOP 20-30. Kodėl taip yra, atsakyti galime kiekvienam, po užklausos atsiuntimo.
Mūsų nurodytos kainos yra vienkartinės, be jokių abonentų ir gudrybių bei pririšimo. Taigi, parašytuose ir unikaliuose mūsų straipsniuose įkeltos nuorodos yra „Dofollow“ neribotą laiką. Tad, kartu su tinklaraščiu ar blogu augs ir Jūsų internetinio puslapio Rank‘as.

Taigi, Jūsų teisė rinktis:
kiekybę ar KOKYBĘ?
mažą kainą ar MAŽĄ LAIKO TARPĄ?
paslaugas iš trečiųjų asmenų ar „PIRMŲ RANKŲ“?