Paslaugos saugoja nuo patirtos žalos

Paslaugos saugoja nuo patirtos žalos

Paslaugos saugoja nuo patirtos žalos

Paklausti apie galimą patirti žalą aplinkoje, daugelis pirštu durtų į draudimo paslaugas teikiančias bendroves. Tie kas jau buvo susidūrę su draudiminiais įvykiais po to kai apsidraudė, gali patvirtinti, kad patirta žala buvo padengta pilnai.

Automobilių draudimas

Pirmoje vietoje privalu paminėti vieną labai svarbų trumpinė – TPVCAPD. Tai yra Transporto Priemonės Valdytojo Civilinės Atsakomybės Privalomas Draudimas. Būtent tokiu draudimu draudžiasi visi transporto priemones turintys asmenys. Ši draudimo rūšis yra privaloma, todėl važiuojant automobiliu, motociklus, autobusu ar kita transporto priemone be tokio draudimo, galima susilaukti baudos. Baudos skiriamos ne tik už tai, kad patys savęs nesaugote, nesaugote ir valdomos priemonės, bet taip pat neatsakingai žiūrite ir į kitų transporto eismo dalyvių sveikatos bei turto saugumą. Prisimenant istoriją, visų eismo saugumui užtikrinti TPVCAPD privalomąja draudimo rūšimi buvo patvirtinta dar 2004 metais.

Naudinga pasidomėti:

paslaugos saugoja

Prabangesnes transporto priemones valdantys asmenys yra susipažinę ir su kita draudimo rūšimi – KASKO. Ši rūšis nėra privaloma, todėl draudžiantieji patys sprendžia kiek jiems yra svarbus jų disponuojamo turto saugumas. KASKO draudimas apsaugo nuo įvairių nelaimių, kurios gali padidinti patirtą žalą naudojantis brangia transporto priemone. Pavyzdžiui, Jūsų namo kieme stovėjo senas ąžuolas, kuris nebuvo pjaunamas vien dėl to, kad tai buvo prisiminimas apie protėvių bei giminaičių vykdytus darbus. Bet vieną dieną, seno ąžuolo šaka, padedama stiprios vėtros ėmė ir nulūžo, o už krito ji visada po juo statomo mersedeso. padariniai ir žalos dydžiai priklausys nuo šakos storio ir kaip ji užkrito ant automobilio. Taigi, neturėdami KASKO draudimo paslaugos, žalos dydį teks padengti pačiam. Bet, jeigu, būsite automobilį apdraudę padidinto saugumo užtikrinimui, jokie sužalojimai nebus nuostolingi. Patirtą žalą padengs automobilį apdraudusi draudimo bendrovė.

Kelionių draudimas

Pratęsiant tematiką apie automobilių draudimą galima paminėti, kad dažnas lietuvis mėgsta į keliones vykti nuosavu automobiliu. Todėl ir TPVCA , ir KASKO, ir kelionių draudimo paslaugos yra glaudžiai tarpusavyje susijusios. Jos saugo transporto priemonės savininkus nuo galimos patirti žalos. Kelionių draudimu gali drausti kas nori. Jei atostogų metu esate susiplanavę nedidelė kelionę po Lietuvą, rekomenduojama apsidrausti, kad saugūs liktumėte visų atostogų metu. Vykstantiems į užsienio šalis pailsėti pasiūlymų netrūksta taip pat. Galima apsidrausti net bagažą ar lėktuvo vėlavimą, jei tiksliai planuojate savo kelionės maršrutą ir pavėlavę galėtumėte patirti labai didelių nuostolių. Kas sugadintų pačią kelionę ir suprantama, kelioninę nuotaiką.

Taigi, naudotis draudimo paslaugomis įvairiems gyvenimo atvejams pasiūlymų nepritrūksite. Tereikia tinkamai įvertinti savo galimybes ir būsimą saugumą patirtos žalos atveju. Draudimo paslaugos saugoja, nepamirškite to.

Angelai sargai esate patys sau, todėl drauskitės ir būkite ramūs.

Taip pat skaitykite:

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.